Struhadlo DEDRA pro tři soutěžící!

Správná odpověď: 1.7.2006.

Výherci: Hana Neckářová z Prahy, Jaroslava Korpášová ze Stráže pod Ralskem a Zdeněk Kaněra z Červeného Kostelce. Gratulujeme!

Tento týden soutěžíme o praktické struhadlo do ruky od firmy Vaše DEDRA. Struhadlo se pohodlně drží a stejně tak i ovládá. Protiskluzová rukojeť je opatřena ABS soft touch materiálem (protiskluzový, příjemný na dotek). V horní části praktický otvor sloužící k

struhadloo

zavěšení na kuchyňskou rampu. Lze mýt v myčce. Vyrobeno z tvrzeného plastu a nerezavějící oceli. Max. rozměry: 28 x 5,5 x 5 cm, délka strouhacích ploch 13,5 cm.

Struhadlo je vybaveno dvěma strouhacími plochami z prvotřídní nerezavějící oceli s jejichž pomocí rychle a bez velké námahy nastrouháte různé druhy zeleniny, ovoce, ale také sýr, čokoládu nebo muškátový oříšek…

Soutěžní otázka:

Kdy vstoupila v platnost povinnost prokazovat splnění požadavků na energetickou náročnost budovy?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/energeticky-prukaz-prosim


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou struhadlo od firmy Vaše DEDRA.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 16.7.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 17.7.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.dedra.cz.

Uložit

Datum vydání: 9. 7. 2017

Edit: