Trochu bílého luxusu

Obvykle vám představujeme nábytek současný a zároveň funkční, praktický. Občas sice neodoláme, a zařadíme i věci lehce „ujeté“, ale většinou dbáme na střízlivost a dobrý vkus. Tentokrát vás zveme na poněkud marnotratnou podívanou, abyste si udělali představu, jak také mohou vypadat současné kuchyně.

Na řadě Diamond je zajímavé skloubení současna a minula, což, jak už jsme upozorňovali, je docela aktuální. Je oslnivá, eklektická, ale určitě i skvěle funguje. Všimněte si, jak ji doplňují zcela moderní židle, i jak se uplatní dobové doplňky v podobě malého stolku, obrazů apod. A také toho, jak dobře zapadá i do zcela moderních interiérů, jaké nabízejí současné mezonety a lofty. Svoji roli jistě hraje i zasazení do správného prostředí… Netřeba však hned objednat na stěnu vytvoření italské fresky, některé domy u nás mají jiné půvabné malby, mají i kazetové stropy, klenby a cihlové zdi se také najdou, a za oknem nemusí být Řím, stačí výhled do historické části některého z našich měst. Diamond by jistě zářila, i kdyby měla v pozadí bizarní kopec z Českého Středohoří či impozantní průmyslovou stavbu v Ostravě.

2

1

Kuchyně Diamond (SCIC-Cucina d´Italia) nabízí variabilní sestavu, kterou lze přizpůsobit prostředí, a pokud někdo nesnáší bílou, vyrábí se v dalších sedmi odstínech.

 

3

Datum vydání: 11. 8. 2015

Edit: