Univerzální lepidlo LOCTITE 60 sekund pro tři výherce!

Co všechno zvládneme za 60 s?

obrSprávná odpověď:
více než 100 kg / cm².

Výherci: Eva Kovaříková z Velkých Pavlovic, Ivana Pikrtová z Děčína a Věra Studeničová ze Semic. Gratulujeme!

Během minuty se dá stihnout spousta věcí. Můžeme shlédnout pár reklamních spotů, za minutu dokážeme připravit vločky s mlékem k snídani, rychlíci si umí za minutu i vyčistit zuby, během minuty odešleme krátký mail nebo dokážeme vyndat prádlo z pračky.

Minuta ale může hrát důležitou roli i v jiném směru, třeba v lepení. Běžná sekundová lepidla totiž lepí ihned po jejich aplikaci a umístit daný předmět tak, jak si představujeme dříve, než lepidlo zaschne, je téměř nemožné. Nezbývá nám pak nic jiného, než se smířit s tím, že mnoho z věcí, které nás obklopují, budou prostě od teď nakřivo – tedy pokud si nevybereme správné lepidlo!

Loctite aplikace v ruce

Důležitým krokem pro efektivní lepení je právě výběr lepidla. Předem musíme vědět, jaký materiál chceme lepit, jak je těžký a zda bude vystaven vlhku nebo extrémním teplotám. Dalším faktorem jsou vlastní požadavky, třeba i takové, jestli potřebujeme čas na případné korekce a korigování přesného umístění – pak je tu jeden specialista!

Lepidlo, které se v domácnosti rozhodně nikdy neztratí, je první univerzální lepidlo od Loctitu – Loctite 60 sekund. Má hned několik výhod. Každý, kdo se chystá lepidlo použít, ocení fakt, že je extrémně pevné.

Loctite aplikace radio

Další výhodou je rozmanitost materiálů, které Loctite hravě slepí, od gumy, kovů, dřeva, keramiky, textilií, kůže až po většinu plastů a samozřejmě karton i papír. Nemusíme mít tedy doma zásobu lepidel na různé materiály, stačí jediná tuba.

V čem se ale navíc liší lepidlo Loctite 60 sekund od sekundových lepidel, je právě těch 60 sekund. Od chvíle, kdy naneseme lepidlo, můžeme jednoduše korigovat přesné umístění! Nemusíme se tedy bát, že výsledek bude křivý! Povedlo se nám nalepit věšáček křivě? Žádný problém, během příštích několika sekund máme možnost ho hezky narovnat. Loctite 60 sekund se určitě neztratí v žádném šuplíku a 15 gramů lepidla nám už nějakou tu dobu vydrží a navíc je cenově výhodné.

Loctite aplikace obuv

Děravým rukou“ se sice nevyhneme, můžeme ale opravit napáchané škody. Loctite 60 sekund nám zajistí dostatek času, aby naše lepení dopadlo vždy perfektně!

Více na www.loctite-superattak.cz

Soutěžní otázka:

Jakou pevnost poskytuje univerzální lepidlo LOCTITE 6 sekund?

nápovědu najdete na: www.loctite-superattak.cz/cz/produkty/60sec-universal-glue.html

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou baleni dvou lepidel Loctite 60 s.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 29.5.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 30.5.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.loctite-superattak.cz

Save

Datum vydání: 22. 5. 2016

Edit: