V zimě je nejvyšší čas začít s výběrem bazénu

Zima dávno není, co bývala. Sotva napadne pár centimetrů sněhu, když už se nějaká sněhová pokrývka objeví, dlouho nevydrží, protože teploty neustále kolísají. Pravděpodobně se těšíte, až se opálíte a skočíte do bazénu. V první řadě ale musíte bazén koupit. Zima je přitom ideální období na jeho výběr, protože jedině tak stihnete začátek koupací sezóny, která mnohdy startuje v květnu (v případě zastřešeného bazénu i dříve).


Jak leden, tak klidně ještě i únor jsou měsíce nejvhodnější na pořízení rodinného bazénu, a to hned z několika důvodů.

Čím dříve, tím lépe

Jakmile začnete s výběrem bazénu hned zkraje roku, můžete si vybrat z plného sortimentu, a tak se nestane, že vámi vytoužený model by byl vyprodaný. Připravíte si plochu pro bazén, zajistíte výkopové práce a potom vám prodejce přijde bazén nainstalovat. Ještě před vypuknutím koupací sezóny si stihnete upravit okolí podle svých představ, tedy například zařídíte obklad okolo bazénu, abyste nechodili po blátě.

Další nespornou výhodou je, že snadněji najdete řemeslníka či stavební firmu, protože přes zimu nemají tolik práce.

 
Bazén za třetinu ceny

V neposlední řadě vás potěší, že prodejci nabízí bazény mimo sezónu za akční ceny, tudíž mnohdy se dá sehnat bazén i za třetinu původní ceny, což je vskutku lákavé. Jestliže tedy zakoupíte bazén někdy v následujících týdnech, ušetříte desítky, možná i stovky tisíc korun. Prodejci se totiž snaží vyprodat loňské skladové zásoby, aby naskladnili další modely.

Zapomenout nesmíte ani na potřebnou výbavu, kterou zakoupíte například v zimních výprodejích. Určitě se neobejdete bez pískové filtrace. Jestliže se rádi koupete i ve večerních hodinách, nesmí vám chybět osvětlení bazénu. Ohřev vody zase prodlouží koupací sezónu, plavecký protiproud vám zajistí skvělou kondičku.

Pokud hledáte prodejce bazénů, podívejte se do pestré nabídky společnosti Albixon, která se na bazény i jejich zastřešení specializuje.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 3. 1. 2019

Edit: