Vinotéky Lord a Hoover vás potěší

Domácí vinotéky můžete vybírat se základním vybavením i funkcemi, nebo naopak zvolit luxusní sofistikované modely, které ocení především vášniví sběratelé vín.

Chladničky na víno se liší také svou kapacitou, ty nejmenší pojmou 4 až 8 lahví, veliké až 200. Základem volby je počet chladicích zón. Existují jednozónové vinotéky, které vám postačí, skladujete-li jeden druh vína. U dvouzónových modelů se dá nastavit v každé zóně jiná teplota, proto jsou vhodné pro skladování např. červeného i bílého vína. Chlazení probíhá prostřednictvím termoelektrického článku, nebo pomocí kompresoru. Důležité jsou také police uvnitř, buď dřevěné, jež zajistí ideální vlhkost, případně finančně dostupnější kovové.

Novinky ve světě vinoték

Na trh nyní vstouplily značky vinoték LORD a HOOVER. Vinotéky LORD jsou vyráběny v Evropě, jedná se o kvalitní spotřebiče, které potěší nejen svým zpracováním, ale také cenou. Spolehlivě se postarají o vaše vína a zároveň se stanou ozdobou domácnosti. Poskytována je na ně prodloužená pětiletá záruka zdarma. Domácí vinotéky HOOVER nabízejí modely s jednou, nebo více chladicími zónami. Můžete si tak vybrat vždy ideální teplotu pro konkrétní druhy vína. Díky elektronickému ovládání a displeji lze jednoduše zvolit požadovanou teplotu a mít neustálý přehled o jejím nastavení.

Vybírejte top výrobky

  1. Volně stojící dvouzónová vinotéka HOOVER HWC 154 DELW s bambusovými policemi je určena pro uložení 36 lahví vín. Disponuje antivibračním systémem, UV ochranou před pronikáním škodlivého záření, elektronickým ovládacím panelem, WiFi připojením, které umožňuje vinotéku ovládat přes aplikaci Wizard, Inventory Coach (asistentem zásob ve vinotéce), možností zapnutí/vypnutí světla, vlhkostí skladování 50 až 80 % i automatickým způsobem odmrazování. Nastavitelný teplotní rozsah se pohybuje mezi 5 až 18 °C.

    Vinotéka Hoover

    Vinotéka Hoover

  2. LORD E1 je volně stojící vinotéka až pro 45 lahví vína. Vyniká tichým provozem (38 dB), uvnitř se nachází sedm dřevěných polic, kdy spodní dvě jsou spojené a mají širší rozestupy žebrování pro možnost uložení různých typů lahví. Vnitřní prostor disponuje LED osvětlením, ovládání digitálním displejem je jednoduché. Model je dále vybaven zvukovou signalizací při špatně zavřených dvířkách, zámkem, výškově nastavitelnými předními nožičkami a možností změny směru otevírání dveří. Celkový objem je 131 litrů.

    Vinotéka Lord

    Vinotéka Lord

Komerční prezentace

Edit: