5 výhod pytlovaného písku

Znáte ty hromady písku před stavbami a domy, které zavazí v parkování nejen dámské populaci? Sáhněte po písku v pytli, a tím si ulehčete mnoho námahy nejen se skladováním.


Co je to vlastně písek?

Pro úplné laiky písek můžeme definovat jako mix malých kamínků, které mají různý původ. Jeho hustota je závislá na jeho vlhkosti a posuzuje se na základě velikosti zrn. Podle toho se dělí do frakcí. Největší přínos má písek ve stavebnictví. Potřebný je ale i při výrobě skla nebo ve slévárenství. Jedním z tradičních využití jsou dětská pískoviště a hřiště.

Písek v pytli má mnoho výhod

Pytlovaný písek je velmi praktický, a proto je stále oblíbenějším produktem. Pojďme si jeho přednosti krátce představit.

  • 1. První výhodou pytlovaného písku je jednoduchá manipulace. Písek je balený v PVC pytlích o váze 25 kg, které se dají velmi snadno přenášet. Pokud ho snad chcete ve větším množství, není problém. Objednejte celou paletu. Vždy máte možnost otevřít pouze tolik pytlů, kolik písku zrovna potřebujete. Zbylé pytle si můžete uložit na později. To vše bez zbytečného nepořádku.
  • 2. Pokud koupíte balený písek, máte jistotu, že není znečištěn jinými stavebními materiály. Vzhledem k balení do plastového pytle přímo ve výrobě máte jistotu, že pytel obsahuje pouze vámi vybraný písek. Můžete ho tedy využít k zakoupenému účelu zcela bez obav.
  • 3. Máte možnost objednat opravdu jen malé množství. Objednejte pouze pytel a nebo vemte rovnou malou paletu – pytlovaný písek o váze 100 kg. Přesně tolik, kolik ho potřebujete. Rovnou zapomeňte na hromady písku na zahradě, které nikdy nezmizí.

  • 4. Pytlovaný písek se snadno převáží. Zboží dostanete ložené na paletách a zajištěné pro jednoduché přemísťování. Nehrozí tak riziko, že se vám písek cestou vysype. Skladování v PVC pytli je ideální. Písek můžete mít uschovaný v garáži a nebo ve sklepě, aniž byste si znečistili podlahu.
  • 5. Balení písku probíhá přímo v závodu, to zajišťuje, že je navíc hygienické. Ať už potřebujete jakékoliv množství písku sáhněte po tom pytlovaném. Ušetří vám spoustu času, námahy a starostí s úklidem. A pokud nevíte, kolik ho máte objednat, obraťte se na odborníky ze Stonex.cz, kteří vám poradí kolik písku potřebujete právě pro vaše záměry.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 28. 3. 2022

Edit: