Vinylová podlaha nové generace

SPC RIGID je novou generací vinylových podlah. Liší se svým unikátním odolným jádrem, které obsahuje vysoký podíl minerální složky.

Minerální složka podlahy SPC (stone plastic composite) RIGID poskytuje stabilní základ a extrémní pevnost každé podlahové lamele. Právě díky tomu je dosažena vysoká rozměrová stabilita celé podlahy. Jednotlivé lamely mají tloušťku 4 až 5 mm při různých délkách a šířkách. Instalovány mohou být v kuchyních, koupelnách i zimních zahradách, nemění rozměry ani při teplotních nebo vlhkostních výkyvech.

Vinylová plovoucí podlaha RIGID Prowood Dub Prestige Bukurest

Vinylová plovoucí podlaha RIGID Prowood Dub Infinity

Další výhody

Díky minerálnímu jádru mají SPC vinyly velmi nízký tepelný odpor a v kombinaci s výbornou stabilitou a malou tepelnou roztažností jsou vhodné i pro použití pro různé druhy podlahového vytápění, a to jak pro teplovodní, tak i většinu elektrických typů.

Díky tomu, že je minerální složka přírodním materiálem, vykazuje podlaha vysokou zdravotní nezávadnost. Při její výrobě totiž nejsou používána změkčovadla, která následně uvolňují ftaláty. Ty jak u dospělých, tak i u dětí ohrožují funkce ledvin a jater, zvyšují riziko vzniku alergií či astmatu.

SPC RIGID vinylová podlaha Kronostep Z217 FN Dub tmavý

SPC RIGID vinylová podlaha Kronostep Z209 FN Dub karamelový

SPC RIGID vinylová podlaha Kronostep Z198 BG Dub stříbrný

Pokládka a údržba

Další výhodou je, že podlahy se instalují plovoucím způsobem, a proto je montáž rychlá a relativně jednoduchá. Zámkové spoje na krátké i dlouhé straně lamel jsou pevné, pokládka se provádí po jednotlivých lamelách, čímž se proces zjednoduší a zrychlí. Díky konstrukci lamel a jejich zámků je podlahu možno instalovat na různé podklady, například na beton, OSB desky nebo další materiály na bázi dřeva a cementu, podmínkou je hlavně rovinnost podkladu. Stejně tak i následná údržba je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální postupy a prostředky.

SPC RIGID vinylová podlaha Kronostep Z215 FN Dub luční

SPC RIGID vinylová podlaha Kronostep Z210 FN Dub medový

SPC RIGID vinylová podlaha Kronostep Z199 BG Dub kamenný

Z čeho vybírat

V nabídce společnosti JAF HOLZ najdete vinylové SPC podlahy od dvou výrobců pod označením Prowood a Kronostep s velice zajímavými dekory dřeva nebo keramiky. Dominuje hlavně dub a různé odstíny betonu.

Mimo to si můžete vybrat i z bohaté nabídky laminátových nebo dřevěných podlah, a to jak v showroomech jednotlivých poboček, kde budete obslouženi proškolenými odborníky, tak i prostřednictvím elektronických nástrojů na webových stránkách společnosti JAF HOLZ. Mezi online nástroje patří například 3D podlahové studio, Vyhledávač podlah nebo Interaktivní prospekty, které vám pomohou při výběru podlahy přesně podle vašich představ.

JAF HOLZ showroom

JAF HOLZ showroom

     

  

www.jafholz.cz

JAF HOLZ spol. s r.o.
Vzorkovny: Vyškov | Domašín | Rokycany | Brandýs n/L. | Ostrava | Vodňany | Česká Třebová

Komerční prezentace

Edit: