Výběr sprchové baterie nepodceňte. Budete se na ni dívat mnoho let

Vybrat vhodnou sprchovou baterii je trochu oříšek. Vždyť se jedná o investici na mnoho let a stejnou dobu se na ni budete dívat a používat ji. Dejte proto přednost prověřeným značkám, kvalitě a stejnému stylu jako u ostatních vodovodních baterií.

Zdroj: Sanitino

Zdroj: e-shop Sanitino

Najděte si čas a nejprve si zjistěte, jaké sprchové baterie se vyrábějí. Na začátku můžete mít jasnou představu, ale to neznamená, že na konci výběru budete mít stejnou. Pojďte se s námi porozhlédnout, jaké možnosti trh nabízí.

Precizně vyrobená kartuše je základem

Nejdůležitějších součástí každé baterie – tedy i sprchové ‒ je kartuše. Je to mechanismus, který slouží k míchání studené a teplé vody. Vybírejte proto z baterií, které mají kartuši keramickou. Dejte pozor, aby byla kvalitní a precizně vyrobená, jedině tak vám baterie vydrží a její páka nezatuhne ani se nevyviklá.

Zdroj: Sanitino

Zdroj: e-shop Sanitino

Nedělejte kompromisy v kvalitě

Chcete, aby vám sprchová baterie dlouho vydržela? Nedělejte kompromisy v kvalitě a vsaďte na zkušenosti milionů zákazníků před vámi. Na trhu je mnoho renomovaných značek, které se na vodovodní baterie specializují. Jejich baterie jsou precizně vyrobené a vybavené mnoha unikátními technologiemi – například pro úsporu vody a energie, tudíž s nimi snížíte spotřebu vody až o 50 %. Věděli jste, že když doma vyměníte vodovodní baterie za úsporné, ušetříte stovky korun ročně?

Baterie vybírejte vždy ze stejné série

Při výběru sprchové baterie také platí jednoduché pravidlo designu ‒ vybírejte ji vždy ze stejné série a od stejného výrobce jako ostatní vodovodní baterie v koupelně, aby se k sobě hodily. Přibližte se stylu, ve kterém koupelnu ladíte ‒ přihlédněte například k tvaru umyvadla, vany a zrcadla, k barvě obkladů a typu sprchového koutu.

Zdroj: Sanitino

Zdroj: e-shop Sanitino

Pusťte do koupelny barvy

A také pusťte do koupelny barvy. Dávno už neplatí, že koupelně dominuje chrom. Je sice stále nejprodávanější a nejoblíbenější variantou, ale ne jedinou. Máte možnost si vybrat vodovodní baterie v mnoha zajímavých barevných variantách – například v zářivé zlaté, hřejivě měděné nebo třeba temně grafitové. Tyto baterie jsou lakované technologií PVD – tenkou, avšak tvrdou vrstvou kovu a keramiky. PVD má vynikající mechanické vlastnosti, třikrát vyšší tvrdost než chrom a desetkrát vyšší odolnost vůči korozi a poškrábání. Nebojte se proto experimentovat a pojďte s dobou. Chromu už začíná zvonit hrana.

Potřebujete při výběru sprchové baterie poradit? Obraťte se na e-shop Sanitino.cz, který vyniká kvalitním odborným poradenstvím.

Komerční prezentace

Datum vydání: 4. 2. 2021

Edit: