Výstavba nového logistického centra v Rydzyně

Za několik měsíců má být uvedeno do provozu impozantně řešené logistické centrum společnosti Winkhaus s moderním velkoskladem.

Investice v Rydzyně byla zahájena 5. května 2021. Dne 29. června byl položen základní kámen k výstavbě nové výrobní haly a výrobních a obchodních skladů, včetně výškových skladů s administrativním zázemím a rozšířením nakládacích ramp. Slavnostní ceremoniál vedl Janusz Rodzki, prezident společnosti Winkhaus Polska, a čestným hostem byl Kazimierz Jaworski, zakladatel a dlouholetý ředitel společnosti Winkhaus Polska.

Celková plocha objektů v Rydzyně, které se týkají výroby, logistiky a administrativy, se oproti současnému stavu zvětší o 40 % a samotný sklad se zvětší přibližně o 10 000 m2.

Kromě polského trhu a zemí střední a východní Evropy bude nové logistické centrum sloužit také zákazníkům společnosti v jižní Evropě. Vedle stávajícího logistického centra v Dortmundu se stane druhým překladištěm skupiny Winkhaus. Toto rozhodnutí je dáno optimalizací tras nákladní dopravy v rámci skupiny a bude mít významný dopad na snížení emisí skleníkových plynů vznikajících při přepravě výrobků společnosti Winkhaus.

Dokončení logistického centra Winkhaus Polska v Rydzyně je naplánováno na konec letošního roku. Slavnostní otevření se bude konat u příležitosti 30. výročí založení společnosti, takže to bude příležitost oslavit další úspěch společnosti, a to hned dvakrát.

Komerční prezentace

Datum vydání: 18. 9. 2021

Edit: