Zahradní bazén si můžete užívat ještě letos

Cítíte se dnes „uvězněni“ ve vlastním domě? S bazénem na zahradě změníte názor. Aktuální situace s koronavirem, omezený pohyb i nemožnost cestovat nás opět vrátila nohama na zem, či spíše nohama na zahradu. Pořád si myslíte, že je bazén na zahradě zbytečný? Pokud jste změnili názor, pořád ještě máte šanci stihnout letošní koupací sezónu.

Pořiďte si zahradní bazén s velikonočními benefity

Přišla vám na podzim investice do bazénu zbytečná a v zimě jste podobné nabídky zcela ignorovali? Tak teď je tady nejspíš poslední šance, jak zvládnout ještě letošní léto ve vlastním bazénu. Rozhodovat se však musíte rychle. Pomoci vám může i velikonoční bonusová akce českého výrobce bazénů, firmy BAZÉNY-VÝROBA s.r.o. Pokud si zakoupíte některý z cenově výhodných setů bazénů, získáte i další bonusy zdarma. Bazén vám bude kamkoliv po České republice dopraven zdarma. K tomu dostanete zdarma i filtrační písek, tepelnou izolaci dna bazénu, tester bazénové vody a kompletní bazénový vysavač DE LUX.

Zahradní bazén si můžete vybrat v různých velikostech, oválný i obdélníkový, se zastřešením i bez něj. Bazénové sety jsou v cenách od 84 900 Kč, což je za kvalitní plastový bazén zapuštěný do země vynikající cena.

Levné bazény se životností 50 let

Mnozí prodejci bazénů dnes nabízí nízké ceny. Jsou ale skutečně nízké? Obvykle jde o nadzemní bazény, které mají řadu nevýhod. Už jen zastřešení nad nimi, když se pro něj dodatečně rozhodnete, je problematické a zvyšuje celkové náklady kvůli složitosti instalace. Tyto bazény rozhodně nemají životnost v délce několika desetiletí. Taktéž nesplňují vysoké estetické nároky.

Na druhou stranu jsou tady zapuštěné bazény. Ty jsou sice dražší, ale obecně je jejich konstrukce stabilnější, lépe vypadají, a pokud si vyberete ty z osvědčených UV odolných materiálů, získáte pro svůj bazén skutečně genetickou výbavu Metuzaléma. Přesně takové bazény nabízí BAZÉNY-VÝROBA s.r.o. Firma se již 14 let specializuje na výrobu zahradních bazénů, rovněž na septiky a vodoměrné šachty. Bazény jsou svařovány speciální švýcarskou technikou Lister.

Když bazén, tak zastřešený

Česko nejsou tropy ani subtropy. I když jsme měli štěstí na pár horkých let, není tomu tak pokaždé. V našich klimatických podmínkách si nezastřešený bazén užijeme jenom dva měsíce v roce. Zejména ti zimomřivější z nás. Může to však být jinak. Stačí bazén zastřešit. Zastřešený bazén s vytápěním tepelným čerpadlem, což je dnes standard, umí nabídnout koupací sezónu se startem nejpozději od května, často ještě o nějaký ten týden dříve, až do konce října. Takže ze dvou měsíců jsme ji prodloužili na šest. Investice do zastřešení proto není zbytečný luxus, ale v našich klimatických podmínkách by mělo jít o standard.

Zastřešení bazénu pomáhá i v dalších oblastech

Teplo v bazénu se udrží i v noci. Ani brzké ranní koupání není nepříjemné kvůli studené vodě. Právě naopak. Do bazénu se můžete doslova probouzet a s koupáním v něm usínat. A zima vám nebude nikdy. Rovněž se vám nebude bazén špinit a ušetříte čas s jeho čištěním. Ani filtrace není u otevřeného bazénu bez zastřešení stoprocentním řešením. Do bazénu mohou nalétávat lístky ze stromů, z květin, taktéž hmyz. Zastřešený bazén se špiní minimálně.

K bazénu potřebujete i vhodnou výbavu

Plastové bazény jsou skvělou volbou. Nezapomeňte však, že bez kvalitního příslušenství to nepůjde. Nutné je instalovat dostatečně výkonnou filtraci, vhodné je též zmíněné tepelné čerpadlo na vytápění bazénu. Potřebuje výbavu pro úpravu vody (obvykle chlórem, existuje ale i řešení s využitím ozónu). Pokud si pořizujete menší bazén, hodí se protiproud. V bazénech od BAZÉNY-VÝROBA s.r.o. o velikosti 7×3×1,2 m si však dobře zaplavete i bez něj.

 

 

 

Komerční prezentace

Edit: