Keramická 2cm dlažba: Nejlepší řešení pro vaši terasu

Na stole čerstvá káva nebo lahodný drink, svěží vzduch a opojná vůně rozkvetlých rostlin. Rádi často relaxujete na terase či balkoně, když je venku hezky? Pak je důležité, abyste se ve vašem místě relaxace cítili příjemně, zkrátka jako doma. S pomocí 2cm keramických dlažeb na terasu od M.B.KERAMIKY vytvoříte ve vašem domově hotové venkovní království. Nechte se inspirovat.

Terasy a balkony jsou dnes důležitou součástí našich domovů. Stávají se z nich venkovní obývací pokoje, kde rádi odpočíváme a trávíme volné chvíle s dětmi či přáteli. Na tento trend reaguje česká rodinná firma s 25letou tradicí M.B.KERAMIKA. Do svého sortimentu zařadila mnoho keramických dlažeb s tloušťkou 2 cm – 2cm dlažby, které jsou pro terasy a balkony nejvhodnějším řešením. Existují v několika krásných designech a dají se snadno rozebrat a znovu složit. Navíc mají velmi dlouhou životnost, snadno se čistí a řada z nich je protiskluzných. Nejčastěji se pokládají na terče nebo do štěrku.

Více se o 2cm dlažbách na terasu dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil tým společnosti. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

Čisté linie s barevným žilkováním

Máte rádi jednoduchý a moderní design? Pak vás jistě okouzlí venkovní dlažba Discover na obrázku, která věrně imituje kámen. Jejím poznávacím znamením jsou perfektní a čisté linie s jemným barevným žilkováním. Anebo byste na své terase či na balkoně chtěli mít spíše dřevo? Jak je libo. Dlažba Sundeck v sytějších barevných odstínech a nenápadnou kresbou dřeva vás chytne za srdce. Spoustu 2cm dlažeb má M.B.KERAMIKA vystavených na svých prodejnách. Přijďte se podívat.

Ucítíte atmosféru 18. století

Rustikální styl dokáže vnést vzpomínky na staré dobré časy a teplo domova kamkoliv. Dokonce i do venkovních prostor, ačkoliv je venku třeba mínus deset. A tak není překvapením, že je mezi mnoha lidmi tolik oblíbený. Pokud se vám také libí, při prvním pohledu na dlažbu na terasu Memory Mood na fotografii níže nejspíš řeknete „Wau.“ Ze vzhledu cementových, jakoby lehce opotřebených dlaždic totiž vyloženě ucítíte atmosféru konce 18. Století. Chcete se na cokoliv zeptat? Kontaktuje online poradenské centrum M.B.KERAMIKY. Odborníci firmy se vám v pracovní době ozvou obratem.

Koberec boduje na výstavách

Chtěli byste mít na terase nebo na balkoně „zázračný“ koberec, který bude nezničitelný? I takové přání vám M.B.KERAMIKA dokáže splnit. A nabídnout vám dlažbu Carpet, která získala na mnoha výstavách ocenění od odborníků. Svým provedením vychází vstříc především milovníkům vintage stylu, protože povrch dlaždic vytváří dojem starožitného, na mnoha místech opotřebovaného belgického koberce. Nejen o této, ale i mnoha dalších venkovních 2cm dlažbách se dozvíte více informací na stránce Terasy a venkovní dlažby.

I pro milovníky jiných stylů

Hledáte ještě něco dalšího? M.B.KERAMIKA má pro vás ve svém sortimentu 2cm dlažby v mnoha dalších designech a stylech. Kromě 2cm dlažeb jsou „specialitou“ firmy i velkoformátové obklady a dlažby, dlažby s imitací dřeva, nebo luxusní obklady a dlažby.

Těší se na vás tým mladých lidí – velkých nadšenců do obkladů a dlažeb. Setkejte se s oborníky, kteří v práci našli svůj smysl života. A neustále se školí, aby vám mohli být při výběru co nejvíc užiteční. Zkuste se na cokoliv zeptat a přesvědčit se o tom sami…

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

5 pobočekProstějov | Přerov | Znojmo | Svitavy | Brno.
Provozuje online poradenské centrum pro zájemce z celé ČR.
www.mbkeramika.cz | tel.: +420 777 746 852 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 9. 7. 2018

Edit: