Zimní zahrada v létě

Zázemí do pohody i nepohody a zachránce každé grilovačky k tomu.

Zimní zahrada v létě. Tak trochu paradox, že? Podstatné je, že se zimou nemá vůbec nic společného, ba naopak. V létě se naopak může stát vašim nejlepším přítelem.

Už žádné rušení sešlostí

Počasí už nic mařit nebude. Ať je vedro, zima anebo třeba deštivo, tak v zimní zahradě najdete vždy pohodlí pro váš volný čas. Za teplých slunečných dní stačí otevřít stěny a nechat dovnitř proudit čerstvý vzduch. Naopak za chladných večerů zimní zahrada nabídne hřejivé prostředí a pokud by se počasí mělo úplně zkazit, tak není důvod zoufat. I za deště můžete díky zimní zahradě uskutečnit předem plánovanou grilovačku s přáteli.

Díky otevíracím stěnám v létě budete úplně venku ale zároveň uvnitř.

Špetka té exotiky i doma

Ano i v Česku můžeme mít tropy. Právě zimní zahrada vám umožní vytvořit podmínky jako v deštném pralese, jelikož zvládne udržet teplotu i vlhkost. Nezbývá pak už nic jiného než do ní umístit rostliny vyžadující podmínky tropických oblastí – léto tak můžete trávit mezi palmami a zakončit jej sklizní domácích citrusů.

A o tom je tu řeč – přesně takto, a ještě lépe to může vypadat ve vaší zimní zahradě.

Anebo trocha romantiky

Zimní zahrada může být i bazén či vířivka. Noční koupání při svíčkách a sklence vína takto můžete dovést k naprosté dokonalosti. Oproti venkovnímu koupání nenastane situace, kdy by byla voda studená či foukal chladný vítr. Zimní zahrada poskytne maximální pohodlí a tím pádem i ničím nerušený romantický večer s vašim protějškem.

Zimní zahradou dodáte trávení volného času doma určitou výši elegance a luxusu.

Zkrátka přítel do každé situace

Nikdy vás nenechá ve štychu a zachrání každou situaci. Žádná sešlost díky zimní zahradě už nemusí být v ohrožení. Zároveň vám dovede zajistit takový průběh romantických momentů, jak jste si je představovali a jako bonus si můžete udělat džus z čerstvých pomerančů. V létě se tak ze zimní zahrady může stát přítel do každé situace, a to i když má v názvu slovo zimní.

 

 

Komerční prezentace

Edit: