Zvýšená hygiena se v prvních dnech školního roku určitě vyplatí

Začátek nového školního roku je náročné období jak pro děti, tak jejich rodiče. Přítomnost mezi spolužáky může pořádně s dětskou imunitou zacvičit. Více než kdy jindy totiž vaše potomky začínají napadat virová a bakteriální onemocnění, která se v kolektivu jen hemží. Jak můžete onemocněním a zdravotním komplikacím u dětí alespoň částečně předejít?

Začátek podzimního období bývá zatěžkávací zkouškou pro celou rodinu. Právě v této době je křehká imunita vašich dětí ohrožena nejvíce. Po prázdninách, kdy spoustu času trávili venku a pohybovali se v rodinném kruhu, se najednou dostávají do prostředí s velkým výskytem bakterií a nejrůznějších viróz.

Mezi dětmi se onemocnění přenášejí neobyčejně dobře. Už jen kvůli tomu, že jsou často v blízkém kontaktu s ostatními, mnohdy zapomenou na správnou hygienu rukou. Právě ty jsou významnými přenašeči onemocnění jako jsou žloutenka, chřipka, ale i bronchitida. Pravidelná a pečlivá hygiena rukou snižuje riziko nákazy až o 65 %!

Jak předejít potenciálnímu onemocnění vašeho dítěte a zajistit, aby začátek školního roku přečkalo v dobré kondici? Právě kvůli bakteriím na rukou se infekce mezi dětmi šíří rychlostí blesku a z důvodu časté absence mýdel na školních toaletách je řádná hygiena neřešitelný problém. S pomocí dezinfekčních produktů od Sanytolu se s takovým nedostatkem ale můžete elegantně vypořádat.

Značka Sanytol nabízí účinný dezinfekční gel na ruce 75 ml (MOC – 79,90 Kč). Díky malým rozměrům se vejde do kapsy, nebo malého batohu. Váš potomek ho tak může mít kdykoli s sebou. Díky trojímu účinku ruce jednak čistí, neutralizuje zápach a zároveň odstraňuje 99,9 % virů, bakterií a plísní. Nezanechává po aplikaci lepivý pocit a ihned schne. Po užití se neoplachuje vodou, což se rozhodně hodí.

Čisté ruce jsou základ i u vás doma. Vyzkoušejte dezinfekční mýdlo hydratující (MOC – 62,50 Kč) od Sanytolu. Aktivně bojuje proti virům a bakteriím a je obohaceno o přírodní výtažky ze zeleného čaje. Přirozeně díky tomu hydratuje pokožku a zanechává příjemný pocit.

Produkty značky Sanytol jsou k sehnání v běžných drogeriích.

Udělejte pro Vaše děti to nejlepší a předejděte díky účinným dezinfekčním produktům nepříjemnému onemocnění.

 

 

Komerční prezentace

Edit: