ALBIXON Bazénový festival nabídne absolutně nejnižší ceny!

Česká společnost ALBIXON, největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě, zve všechny zákazníky na již tradiční Bazénový festival, který proběhne na všech 20 pobočkách ALBIXON ČR a SK ve dnech 21. – 23. 9. 2017. Všem návštěvníkům zde budou nabídnuty hvězdné slevy nejen na bazény ALBISTONE®, ale i na veškerá zastřešení, vířivky BRILIX® nebo bazénové příslušenství.

Bazénový festival je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří právě uvažují o koupi bazénu, či vířivé vany. Zářijový termín festivalu je šancí k tomu, abyste si konec léta mohli užít ve vlastním bazénu díky zastřešení či teplým proudům vody ve vířivce. Všichni zákazníci mají také možnost získat posezónní slevy na výrobky ALBIXON, a to na všech pobočkách společnosti ALBIXON, které budou mít navíc ve dnech konání festivalu prodlouženou otevírací dobu. Zvýhodněné ceny se vztahují na bazény ALBISTONE®, ale i na veškerá zastřešení, vířivky BRILIX® nebo bazénové příslušenství.

Festivalové ceny platí i na celé sety QUATTRO, které jsou komplexním řešením pro dokonalý zážitek z koupání. Obsahují bazén ALBISTONE G2, bazénové zastřešení, technologickou šachtu a veškeré příslušenství potřebné k provozu bazénu. Bazénové sety QUATTRO jsou určeny pro všechny, kteří chtějí mít vyřešeno vše najednou bez jakéhokoliv omezení. V nabídce za speciální ceny budou také vířivky.

Navíc festivalové slevy na invertorová čerpadla budou tak velké, jaké ještě nebyly!

Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit ještě před začátkem festivalu, mají možnost vyplnit jednoduchý online formulář, který naleznou přímo na webových stránkách. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a pomůže jim s výběrem vhodného bazénu, zastřešení nebo vířivky.

Doprovodný program se tentokrát ponese v duchu Hollywoodu.

Objednejte si jakýkoliv z těchto produktů v rámci Bazénového festivalu společnosti ALBIXON a získejte hodnotný dárek. A to se vyplatí!

 

 

Komerční prezentace

 

 

 

Uložit

Uložit

Datum vydání: 12. 9. 2017

Edit: