Balíček přírodních produktů ze Srí Lanky vyrobených na základě ájurvédy pro tři výherce!

Správná odpověď: Amalaki, Vibhitaki a Haritaki.

Výherci: Petra Dáňová z Kroměříže, Veronika Mrázková z Rumburku a Lukáš Pavlata z Roztok. Gratulujeme!

Ájurvéda je stará věda, která učí cestu ke zdraví a dlouhému plnohodnotnému životu. Není to pouze léčebný systém, ale systém trvalého harmonického stavu těla a duše, který zajišťuje osobní pohodu. Jednoduše řečeno, ájurvéda je věda, která je krokem dopředu.

“Prevence je lepší než léčba. www.zdravizesrilanky.cz dováží na náš produkty zmírňující bolesti hlavy, žaludeční problémy, nevolnost, nachlazení, rýmu a kašel, bolesti zad, kloubů a svalů, vysoký tlak, nespavost, diabetes, cholesterol atd. Dále produkty, které podporují detoxikaci, regeneraci a očistu těla, hubnutí, správné trávení, sexuální a tělesnou kondici, mladistvost, péči o ústní dutinu, péči o zrak, péči o vlasy atd.

V našem balíčku obdržíte tyto produkty:

  • 1x Suwoda Peyawa – balení 10 sáčků v boxu – Tradiční bylinný prostředek uvolňující obtíže při rýmě, kýchání, nachlazení, bolesti hlavy, bolesti v krku a teplotě.
  • 1x Velmee Sirup – balení 200 ml – Osvědčená léčba akutního a chronického kašle, bronchiálního astmatu a poruch dýchacího systému.
  • 1x Skořice s včelím medem – balení 160 g – Použití tohoto bylinného přípravku výrazně snižuje vysokou hladinu cholesterolu, obezitu, vysoký krevní tlak a hladinu cukru v krvi.
  • 1x Pineapple & Passionfruit 100 g sypaný čaj v dárkové originální plechové krabičce. Ceylonský zelený čaj (volně sypané čajové listy) s příchutí ananasu a kousky tropického exotického ovoce passion fruit.
  • 1x Swastha Amurtha – nápoj (balení 7 sáčků) – 100 % přírodní rozpustný nápoj Swastha Amurta který obsahuje Srí Lanské ovoce NELLI – RASAKINDA, čistí organismus a detoxikuje, zvyšuje imunitu, podporuje trávení, redukuje bolest kloub, uvolňuje zátěž očí.
  • 1x Panenský kokosový olej – balení 300 ml, 100% přírodní olej, který je lisován za studena a pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství na Srí Lance. Při použití na pokožku nanášejte přímo na postižená místa, která chcete ošetřit a jemně vmasírujte. V případě, že přípravek budete používat jako doplněk stravy, postupujte podle receptů. Na oleji můžete smažit, péct nebo ho použít při vaření. Užívejte 1 lžičku oleje ráno na lačno. Více informací na webu.

www.zdravizesrilanky.cz

 

Soutěžní otázka:

Jak se jmenují tři hlavní složky, ze kterých se skládá detoxikační produkt TRIPHALA?

Odpověď najdete na: www.zdravizesrilanky.cz


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?
Opište kód:

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček přírodních produktů ze Srí Lanky.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.12.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.12.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.zdravizesrilanky.cz

Datum vydání: 1. 12. 2019

Edit: