ČESKÉ TYČINKY I PRO TY NEJNÁROČNĚJŠÍ NENECHTE SI UJÍT SOUTĚŽ O BALÍČKY ZNAČKY FIT!

Správná odpověď: tyčinka pomerančová v kakaové polevě.

Výherci: Petra Procházková ze Strachotic, Barbora Petrtýlová z Prahy, Pavel Metlík z Dubu nad Moravou, Anna Pytlíková z Holýšova a Eliška Veselá z Mostu. Gratulujeme!

Rádi mlsáte, ale stravujete se bezlepkově, a tak je pro vás většina klasických tyčinek tabu? Nevěšte hlavu! Ať už je pro vás život bez lepku volbou či nutností, všechna sladká potěšení vám zapovězená nejsou. Pochutnat si můžete třeba na vybraných tyčinkách Fit z portfolia české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Tyčinky Fit kombinují výbornou chuť s nejnovějšími výživovými trendy. Mají vyvážené složení, nechybí v nich vláknina, vitamíny, minerály či stopové prvky. Jsou vyrobeny z vybraných a vysoce kvalitních surovin přírodního původu. Jsou výbornou zásobárnou postupně se uvolňující energie a oceníte je i pro rychlou regeneraci, třeba po sportovním výkonu nebo při náročném dni v práci. Jsou prostě pamlskem, který má smysl!

Přirozeně bezlepkové jsou tyčinky Fit Smoothie, které nabízejí zajímavé varianty, kombinující ovocné a zeleninové chutě. Pro extra dávku energie si pak můžete vybrat jednu ze dvou příchutí s oříšky, čokoládou, kofeinem a extraktem ze zeleného čaje. Druhou kompletně bezlepkovou volbou je tyčinka Fit go z extrudované kukuřice.

Pokud chcete tyčinky Fit vyzkoušet, máte jedinečnou možnost. Právě nyní si o ně totiž zahrajeme. Do losování o výhru budou zařazení ti, kteří najdou správnou odpověď na následující soutěžní otázku.


Soutěžní otázka:

Která příchuť tyčinky Fit müsli je také bezlepková?

Nápovědu najdete na:  www.tycinkafit.czJméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?
Opište kód:

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček tyčinek Fit.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 21.5.2023. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Datum vydání: 7. 5. 2023

Edit: