Čistá okna bez námahy

Mytí oken je zdlouhavá a fyzicky náročná práce. Nejenže vás okrádá o drahocenný čas, který můžete trávit s rodinou či přáteli, „odměnou“ vám je navíc kromě čistých oken také bolavé tělo. Naštěstí existuje inovativní Windomatic od Viledy, který mytí oken opravdu usnadní. Uklízet s ním budou chtít i vaše děti!

Vileda Windomatic je vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt v myčce na nádobí. Vám odpadne nekonečné leštění, zůstanou vám jen dokonale čistá okna a k tomu i nezašpiněný parapet a podlaha. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje správný úhel mytí, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí okna bez jediné šmouhy.

146752_Windomatic ЯistiЯ oken (4)

Windomatic je opravdu všestranný pomocník na každodenní úklid. Umývat s ním totiž nemusíte jen okna, ale také okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy.

K dostání v běžných sítích hypermarketů a v e-shopu od 999 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz

Komerční prezentace

Edit: