Dekorace a dárky od srdce

I když jsme svátek svatého Valentýna už oslavili, můžete naši inspiraci využít i teď a pořídit si domů něco pěkného s motivem srdce.

Samolepicí slogan od firmy Komar oznamuje, že majitelka této kuchyně lépe líbá, než vaří. 335 Kč, ecolor.cz

Možná namítnete, že oslava sv. Valentýna, kterou jsme si připomšli 14. února, je svátkem importovaným. Ne každý ale ví, že je tento den věnován vzpomínce na římského kněze Valentýna. Ten tajně oddával mladé muže, aby je ochránil před vojenskou povinností, a sám si za to vysloužil mučednickou smrt. Čtrnácté ho února tedy nemusíte podlehnout nákupům kýčovitých přáníček, postačí, když si na svého partnera či partnerku najdete čas a společně strávíte příjemné chvíle. Romantické duše mohou své drahé polovičce pro radost dopřát dekorace nebo drobné doplňky do bytu s motivem srdce. Do kuchyně lze například vybrat snídaňovou soupravu nebo hrnky se srdíčky, do ložnice zase polštářky, přehozy a povlečení s veselým potiskem nebo se zamilovanými nápisy…

 

Dopřejte si zážitek

Ideálním dárkem pro ty, kdo rádi cestují, může být nějaký zážitek, například společný pobyt, při němž lze poznat oblíbené destinace nebo objevit neznámé kouty naší vlasti a pak na ně v klidu doma vzpomínat. Důležité je, abyste dokázali dar správně odhadnout a tomu, kdo se bojí výšek, nevěnovali třeba pobyt v horské chatě. Sportovně založený partner to sice ocení, milovníka domácího pohodlí byste tím ale nejspíš nepotěšili. Pořízením wellness pobytu pro dva však obvykle chybu neuděláte. Inspirovat se můžete například na www.kudyznudy.cz.

 

text Dita Fingerlandová foto archiv firem

Datum vydání: 1. 3. 2021

Edit: