Designové i funkční

Nová řada nádobí Functional Form kombinuje funkčnost s ergonomií, bezpečností a inovativním designem tak, aby ho bylo možné snadno používat, čistit a skladovat. Součástí nové řady jsou hrnce, rendlíky a pánve, které je možné používat na všech typech varných desek.

Hrnce Fiskars Functional Form vynikají svou skladností. Byly vyrobené s minimální tloušťkou držadel tak, aby do sebe hladce zapadly a zabíraly tak v úložných prostorách minimum místa.

Hrnce Fiskars Functional Form disponují bezpečnou plochou poklicí z tvrzeného skla pro snadnou kontrolu pokrmů. Přičemž sklo je možné při slévání horké vody přikrýt přídavnou podložkou zajišťující tepelnou izolaci. Při pootočení poklice je možné využít funkci kontroly páry a varu. Silikonové okraje poklice pak zajišťují tiché použití. V neposlední řadě mají všechny hrnce na vnitřní straně šikovnou měrku objemu a nabízejí dvě možnosti slévání vody.

U pánví je použitým materiálem hliník, který zajišťuje rovnoměrný ohřev celé plochy najednou. Jsou pokryté nepřilnavým dvouvrstvým povrchem Hardtec. Lesklý vnější povrch pánví je pokryt odolným keramickým povrchem a dno pánví je zcela hladké, aby nepoškrábalo žádný typ varné desky.

Komerční prezentace

Datum vydání: 12. 10. 2018

Edit: