Dřevěná podlaha představuje nestárnoucí klasiku s řadou benefitů

Podlaha je jednou z nejdůležitějších částí, kterým byste při sestavování odolné a zároveň pohodlné domácnosti měli věnovat pozornost. Současná doba nabízí nepočitatelné množství materiálů i designů, přičemž každé řešení má své plusy, stejně jako mínusy. Málokterá varianta však sklízí takový úspěch, jako tomu je v případě přírodního provedení. Proč?


Výborné vlastnosti

Dřevěná podlaha nepředstavuje pouze jakési retro. Oblíbená je především díky mnoha svým výhodným vlastnostem. Mezi nejpodstatnější z nich patří solidní mechanická i chemická odolnost, téměř bezúdržbová životnost v řádech desítek a desítek let, přičemž za zmínku stojí i výborné tepelněizolační a hluk tlumící schopnosti. Dřevěné podlahy jsou zkrátka jasnou volbou pro mnoho druhů místností.

O něco modernější variantou je plovoucí podlaha, která dopřeje vašemu domovu elegantní a decentní vzhled. Zároveň se dočkáte velmi snadného položení a ohromné škály nejrůznějších motivů i barev. Plovoucí podlahy se tak hodí každému, kdo si chce dopřát výhody dřeva, ale nelíbí se mu klasický masiv.

Spousta vzorů

Když už jsme u vzhledu, nezapomeňte ani na estetickou stránku věci. Přece jen se na svou podlahu budete muset dívat úplně každý den. Originální vizáž vám nabídne třeba populární kolekce The Family či dřevěné podlahy Esco. V obou případech se budete moci těšit nejen z poctivé kvality, nýbrž i z tolik potřebné elegance.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, navštivte internetové stránky dodavatelů Supellex, již se ve svém odvětví pohybují už od roku 2004. Na základě šikovně sestaveného e-shopu si velmi snadno utvoříte jasnou představu o tom, jak vybavit svůj milovaný domov. Problémem není ani návštěva některého z showroomů a osobní prohlídka libovolných produktů.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 2. 1. 2023

Edit: