Hledáte plně vybavenou kancelář v centru Prahy? Můžete ji mít v Atriu Flora i s terasou!

V Praze vyrostlo další kancelářské centrum a má toho hodně co nabídnout. Luxusní, plně vybavené a kompletně zařízení kanceláře se nachází v prostorách Atria Flora na Královských Vinohradech. Toužíte-li po nadstandardní kanceláři za dostupnou cenu, nepřestávejte číst. Scott & Weber jich aktuálně nabízí hned 36.

board.1468419935

Multifunkční centrum Atrium Flora na Praze 3 se nachází nedaleko historického centra hlavního města a vyniká dopravní dostupností (MHD i automobilem). Do budovy lze vstoupit přímo ze stanice metra „A“ Flora. Součástí komplexu jsou podzemní garáže pro 750 automobilů.

Pronájem kanceláří Praha 3 představuje ideální řešení pro každého, kdo chce začít okamžitě pracovat a neztrácet čas vybavováním a zařizováním. Klienti mají k dispozici internetové připojení, kancelářskou techniku a množství dalších služeb – například v podobě recepce, úklidových služeb, osobní asistentky a IT specialisty.

Sídlo firmy Praha 3 je prestižní záležitost. Kombinace výborné dopravní dostupnosti a propojení kancelářské budovy s nákupní pasáží je v České republice jedinečná. Celkový dojem umocňuje rozlehlá terasa o rozloze 800 m2 s úžasným výhledem na Prahu.

To všechno jsou důvody, proč si obchodní centrum Atrium Flora vybraly renomované společnosti, jako jsou Danone, Thomas Cook, ExxonMobil a další. Přítomnost světoznámých korporací bude pozitivně působit na vaše obchodní partnery. Skutečnost, že vaše kanceláře vaší firmy figurují v tak atraktivním prostředí, může příznivce ovlivnit vaše podnikání.

Pronájem kanceláří v multifunkčním obchodním centru Atrium Flora je vhodný pro start-upy i zavedené společnosti. Ať už máte zájem o dočasnou kancelář na kratší dobu nebo o velký open space na několik let, nebudete litovat. Sídlo společnosti o firmě leccos vypoví a adresa v Královských Vinohradech je dostatečně výmluvná.

Komerční prezentace

Save

Datum vydání: 14. 10. 2016

Edit: