Hliník se používá k výrobě vstupních dveří i bezrámových oken

V posledních několika letech se v oblasti výroby vstupních dveří a oken používá hliník, jenž se vyznačuje vysokou odolností, trvanlivostí a především lehkostí. Stejně tak materiál nepodléhá korozi a zaručuje dlouhou životnost. Co se samotné údržby týče, tak hliníkové vchodové dveře, stejně tak i okna jsou bezúdržbové.

Vstupní dveře, které jsou vysoce bezpečné

Přední výhodou je, že hliníkové vchodové dveře dokáže výrobce přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům. Jednou z firem, která se specializuje na jejich výrobu, je INOTHERM. V širokém sortimentu najdete více než dvě desítky modelů vstupních dveří, přičemž vybrat si můžete hned z dvanácti barevných alternativ a šesti různých skel. Záleží pouze na vás, jestli se vám líbí na skle ornamenty, případně jiné desénové motivy.

Vchodové dveře s hliníkovou konstrukcí se pyšní vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi, bohatými bezpečnostními prvky, velkým množstvím příslušenství a moderním designem. Stačí se podívat do nabídky na webu inotherm.cz.

Bezrámová okna mají ojedinělé kouzlo

Svou nevšedností vás zaujmou bezrámová okna, která dokonale prosvětlí váš interiér. Do místností pronikne přirozené světlo, zároveň se však nemusíte obávat o to, že by přes okna unikalo v zimním období teplo pryč. Protože jsou bezrámová okna tvořena hliníkovou konstrukcí, nemusíte se bát tepelných ztrát.

V nabídce jsou kromě hliníkových oken také plastohliníková okna, která kombinují hlavní vlastnosti plastových a hliníkových oken. O okna se vám zase může postarat společnost ACTUAL, která je největším evropským dodavatelem oken, dveří i celoskleněných systémů. Obrátit se můžete také na firmu ACTUAL v případě, že sháníte sluneční ochranu. Spokojení budete po všech stránkách, jak s kvalitou zpracování, tak i cenami.

Komerční prezentace

Edit: