Interiérové dveře na klíč od Mand CZ

Vzhled dveří hraje významnou roli v každém interiéru. Ať už zařizujete novostavbu, nebo přestavujete svůj současný byt či dům, otázka výběru dveří před vámi jistě stojí. Věnujte jí náležitou pozornost – zaslouží si to.


Mand CZ nabízí dveře, na jaké si vzpomenete – z dřevěného masivu i celoskleněné

Interiérové dveře by měly s celým interiérem ladit, působit nadčasovým dojmem a zůstat zároveň maximálně funkční! Přeci jen se jedná o prvek, který bude zdobit vaši domácnost po dlouhá léta. Chcete se zorientovat v široké škále dveří na trhu? S Mand CZ to nebude žádný problém. Pro dveře máme slabost a vyznáme se v nich. V našem sortimentu najdete interiérové dveře z dřevěného masivu od tuzemského výrobce Czech Door, laminátové, foliové, dýhované či bílé dveře od firmy CAG, laminátové, dýhované nebo celoskleněné dveře Solodoor.

S Mand CZ získáte dveře „na klíč“, respektive přesně na míru vašim potřebám. Máme vše! Ať už potřebujete dveře do studentského bytu, nebo do luxusního loftu, u nás si vyberete. Klíčovým kritériem bývá materiál. Zde je třeba si říct, jaké jsou vaše požadavky. Do „nenáročného“ interiéru, tedy do domácností neobývaných dětmi nebo mazlíčky s ostrými drápky, s klidným svědomím doporučujeme dveře foliové. Jedná se o cenově nejdostupnější variantu, kterou nabízíme v široké škále atraktivních dekorů.

Luxusní laminátové dveře jsou od skutečného dřeva takřka k nerozeznání

Sázku na jistotu představují dveře laminátové. Jsou takovou „zlatou střední cestou“ v našem sortimentu. Vydrží takřka cokoliv a snadno se udržují. Navíc jsou stálobarevné – jejich vzhled neohrozí ani dlouhodobé působení slunečních paprsků. V naší nabídce najdete i luxusní laminátové dveře s 3D strukturou, které imitují skutečné dřevo tak věrně, že jsou od něj skoro k nerozeznání. Jedná se o dveře CAG s povrchovou úpravou laminát reliéf a laminát real, které, jak již označení napovídá, zvýrazňují kresbu dřeva a působí velmi autenticky.

Pokud chcete do svého interiéru skutečné dřevo, které se nyní v interiérovém designu těší znovu velké oblibě, máme pro vás dvě řešení. V našem sortimentu najdete jak české dveře z poctivého dřevěného masivu, tak dveře dýhované. Obě varianty jsou velmi luxusní, nadčasové a elegantní. Hodí se kamkoliv a vydrží leta. Je známým faktem, že dřevo stárne do krásy. Proto se nemusíte bát, že by dřevěné masivní dveře byly investicí na jednu sezónu. Ba naopak. Jejich kouzlo tkví právě v tom, že budou váš interiér zdobit po celé generace. Když se vám omrzí, stačí je jen obrousit a nově povrchově upravit – je to jen na vás!

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou interiérovým hitem číslo jedna!

Když už máte vybrané dveřní křídlo, je čas ho usadit. Krom klasických otočných dveří vám nabízíme i velmi rafinovanou alternativu. Co byste říkali na posuvné dveře? Ať už se rozhodnete pro dveře posuvné na stěnu nebo do stavebního pouzdra, slíbíme vám jedno – ve vašem interiéru rozhodně ušetříte plno místa! Interiéroví designéři označují prostor, s nímž je třeba počítat na otevírání dveřního křídla otočných dveří za „mrtvý“. Nabízí se otázka – proč se ho nezbavit? V moderní funkční domácnosti není pro neúčelné plýtvání s prostorem místo.

S Mand CZ máte vždy kliku!

Krom samotných dveří je třeba vyřešit i další otázku – kliky na dveře! Zdánlivě zanedbatelný detail dokáže překvapivým způsobem pozvednout nebo naopak zhatit celý dojem z dveří. Platí zde přitom zásadní pravidlo – klika by měla s dveřmi především ladit. Zde není prostor pro nápadité kontrasty. Dveře a klika tvoří jeden celek, a tím je třeba se řídit. Ať už hledáte moderní rozetové kování, retro štítové, nerezové nebo super moderní designový kousek, v nabídce Mand CZ si nepochybně vyberete.

U prostorů, které je třeba bezpečně uzamknout, nepodceňujte ani výběr cylindrické vložky, která by měla být nedílnou součástí každých vstupních a bezpečnostních dveří. Pokud od cylindrické vložky vyžadujete ochranu domácnosti, vždy vybírejte vložku s certifikátem a deklarovanou 3. nebo 4. bezpečnostní třídou. Tyto vložky vás ochrání i před zkušeným narušitelem.

Už máte s výběrem interiérových dveří jasno? V Mand CZ vám zodpovíme každý dotaz ze světa dveří a dveřních doplňků. V našem showroomu vám rádi ukážeme vybrané produkty i katalogy, poradíme vám, co hledat a co je pro vás „to pravé ořechové“.

 

 

 

 

 

Komerční prezentace

 

 

 

 

 

 

 

 

Edit: