Zážitek pro všechny smysly

Do některých věcí se vyplatí investovat. Pryč jsou časy, kdy při výběru podlahy hrála největší roli nízká cena. Dnes je trendem vybírat do interiérů takové vybavení, které bude kvalitním základem domácnosti a něco vydrží. To samé platí i pro podlahy. Kvalitní dřevěná podlaha je prvkem domova, který vás bude těšit každý den.

Co je pro vás příjemný začátek dne? Představte si následující: Je nepříjemně brzy ráno, ve vzduchu visí zvuk neúprosného budíku a před sebou máte vidinu stresujících povinností, které na vás čekají. Ale pak se zvednete z postele, vaše chodidla dopadnou na dřevěné parkety a je po starostech. Příjemný pocit ze samotné chůze po kvalitní podlaze může znít nepodstatně, ale v dnešní době se člověku snadno stane, že si přestane užívat takových maličkostí.

Kvalitní materiály ve vaší domácnosti, tedy včetně kvalitní dřevěné podlahy, vám nejen budou každý den připomínat, jak málo stačí k radosti, ale vrátí vás i ke kořenům a k přírodě. Dřevěná podlaha vám sice plnohodnotně nenahradí procházku lesem, kde voní jehličí a suché listí vám šustí pod nohama. Málokdo má ale dnes čas jít se každý den procházet. Narozdíl od jiných druhů podlah je to ale právě ta ze dřeva, která vám domov provoní vůní tak příjemnou a specifickou, že se budete divit, jak jste mohli k rozhodnutí pořídit si dřevěnou podlahu dojít teprve teď.

Rozhodli jste se pro dřevěnou podlahu? Společnost Parket Atelier nabízí širokou nabídku nejrůznějších typů podlah, konkrétní výběr záleží na vašich preferencích. Při výběru kromě vizuálního dojmu myslete i na využití podlahy. Dvouvrstvé dřevěné podlahy se hodí do prostor, ve kterých toužíte po podlahovém vytápění. Pokud od podlahy očekáváte velkou stabilitu, zaměřte při výběru vaši pozornost spíše na třívrstvé podlahy. Třetím základním typem jsou podlahy masivní. Jsou osvědčenou klasikou a vybrat si lze z širokého množství dřevin.

Komerční prezentace

Edit: