Stylově a útulně s domácími zvířaty

Žít v útulném a stylovém domově chce snad každý. V dnešní době, kdy je vše dobře dostupné za relativně nízké ceny, to není až takový problém. Dobrou zprávu máme i pro majitele domácích zvířat. Ani ti nemusí truchlit, protože i oni mohou vybrat svým miláčkům stylové kousky, které se budou v domácnosti skvěle vyjímat. Velký výběr všeho možného najdete například na webu www.spokojenypes.cz.

Psí pelíšek – Scruffs Chester Box Bed

Žinylkový pelíšek s protiskluzovým spodním dílem je nejen komfortní, ale také líbivý designový kousek. Luxusní a super měkká krátká vlákna v horní části pelechu poskytují útulné prostředí pro odpočinek a spánek vašeho mazlíčka. Ať už ho umístíte kamkoliv, budete mít radost z toho, jak skvěle pelíšek vypadá. Je zdobený semišovým lemem s výšivkou loga Scruffs® uprostřed. Stejně jako téměř všechny Scruffs® pelechy lze i Chester kolekci prát v pračce.

Dřevěná klec pro psa – Ferplast Dog Fort

Nádherná dřevěná klec Ferplast pro psy je díky přírodním materiálům mnohem útulnější a komfortnější než klece kovové. Většinou byste se boudě v interiéru buď vyhnuli úplně, nebo byste ji umístili někam, kde nebude moc vidět. Tuto dřevěnou stylovou boudu v moderním a jednoduchém designu ale můžete nastěhovat do jakéhokoliv interiéru, aniž by tím byl designově narušen. Ba naopak celý prostor ještě více zútulní. Tyčky klece jsou z hliníku, ten je pevný a lehký. V přední stěně jsou otevíratelná dvířka s dvojím bezpečnostním zámkem. Klec má navíc nastavitelné a pogumované nohy, takže nepoškodí vaši podlahu.

Keramické misky pro kočky i psy

My lidé se stravujeme pohodlně u stolu z krásných a stylových talířů, zatímco psi a kočky dostanou své krmení do nevzhledných plastových misek. Pokud vám to taky nepřipadá úplně fér, můžete to změnit. Pořiďte svému chlupáčovi luxusní soupravu misek a stojánku. Stabilní podstavec z masivního dřeva krásně vypadá, je pevný a při případném posunu po podlaze nedělá hluk. Dvě stylové keramické misky čtvercového tvaru jsou vyrobené z kvalitní glazované keramiky. Mají kónický tvar, takže jsou dostatečně široké i pro kočičí dlouhé fousky. Otvory ve stojánku zajistí pevnou polohu misek. Zvýšená pozice misek umožňuje krmení v pohodlné poloze.

Kočičí škrabadlo – Trixie Falco

Trixie Falco je robustní škrabadlo, domeček a hrací centrum v moderním designu. Díky své kvalitní a stabilní konstrukci je vhodné i pro větší plemena koček. Má polstrované pelíšky a odpočívadla, které si vaše kočka zamiluje. Domeček je potažen silným a pevně splétaným kobercem z přírodního sisalu, který je nejlepším materiálem pro obrušování drápků. Domeček má dvě patra, obě jsou potažena hřejivým plyšem vysoké hustoty. Vyměnitelné škrabací sloupky jsou také ze sisalu. Falco je vhodné pro jednu nebo dvě kočky jakékoliv velikosti.

Dřevěná klec pro ptactvo – Ferplast Giulietta 6

Chcete svým andulkám, kanárům a jiným ptákům pořídit nový, útulný a krásný domov? Zajímáte se o stále se prohlubující ekologické problémy světa? Pokud jste 2x odpověděli „ANO“, tak sáhněte po kleci Giulietta 6. Je vyrobena ekologickými metodami, což v praxi znamená, že je vytvořená ze dřeva z lesů spravovaných podle principů udržitelnosti životního prostředí, které podporují zachování přírodních rezervací. Kromě toho je dřevo chráněno netoxickým, ekologickým a zároveň nepropustným nátěrem, který je odolný proti UV záření a odpuzuje vodu. Barva je aplikována technologií průtoku, která perfektně chrání produkt. Drátěná mřížka je vyrobena ze silně lakovaného kovu. Bude tak odolná vůči klování, drápkům i vodě. Prostředí klece má světlé barvy, velká péče a pozornost je navíc věnována detailům. Nabízí tak ideální podmínky pro pohodlné ubytování několika ptáků současně.

Komerční prezentace

Datum vydání: 20. 9. 2019

Edit: