Internetový obchod Winkhaus pro české zákazníky

V prosinci 2020 byl spuštěn internetový obchod Winkhaus pro české zákazníky. Jednalo se o reakci na stále častější dotazy směřované na společnost Winkhaus v České republice ohledně možnosti rychlých online nákupů komponentů okenního a dveřního kování bez nutnosti kontaktovat firmu. Setkávali jsme se také s dotazy a žádostmi, které se týkaly pomoci s opravou nebo výměnou kování. Zákazníci hledali často pomoc u výrobce kování v případech, kdy firma, která jim okna dodala, nebyla ochotna pomoci nebo již prostě neexistovala.

Společným úsilím týmu našich specialistů na internetové projekty vznikla nová obchodní platforma https://obchod.winkhaus.cz, určená jak pro individuální zákazníky na českém trhu, tak pro servisní a montážní firmy. Při tvorbě e-shopu jsme se snažili zkombinovat atraktivní moderní design, bezpečnost, přehlednost, funkčnost a široký sortiment. V obchodě naleznete díly okenního kování Winkhaus, různá příslušenství, kliky, otvírače nadsvětlíků, dveřní zámky, dveřní madla, komponenty pro inteligentní dům, čisticí prostředky, nářadí a prostředky pro údržbu kování a další.

Servisní a montážní firmy v oblasti otvorových výplní mohou internetový obchod využít pro nákup za zvýhodněné ceny nebo jeho prostřednictvím požádat o registraci do naší databáze servisních a montážních partnerů.

Samozřejmostí je obsluha dotazů k jednotlivým produktům, řešení žádostí o radu při výběru správného dílu nebo možnost přihlášení k odběru zpravodaje.

Již v prvních týdnech po spuštění českého e-shopu nás mile překvapil zájem zákazníků. Věříme tak, že nakupování přes internetový obchod Winkhaus si brzy získá vaši oblibu.

Srdečne vás zveme k návštěvě 🙂

Více informací na stránkách obchodu: https://obchod.winkhaus.cz

Komerční prezentace

Datum vydání: 10. 2. 2021

Edit: