Jak kontaktovat 10 000 zájemců o nemovitost během jediného dne?

Neuvěřitelné číslo, že? A přitom přibližně tolik lidí si vyhlíží nové bydlení pouze v Praze a blízkém okolí! Databáze s přímými kontakty bohužel neexistuje, ovšem realitní kancelář, která zná všechna jejich přání a potřeby, ano!


Svou důvěru do rukou realitní kanceláře v Praze vkládá stále více prodejců i kupujících. A díky osobnímu přístupu jsou všechny jejich požadavky pečlivě zaznamenávány a plněny. I na vás tak dost možná čeká nějaký zájemce, jemuž pověřený pracovník pošle „echo“ ihned poté, co společnost s přáním prodeje nemovitosti kontaktujete.

 

Nestandardní životní situace? Žádný problém

Jste-li v tíživé životní situaci a potřebujete k jejímu vyřešení jen menší částku, můžete využít možnost bezplatné zálohy do výše až 2 milionů korun, která vám umožní přečkat obtížné období do doby, než dojde k samotnému prodeji nemovitosti.

A pokud už na vaše dveře klepe exekutor, nebojte se využít služby okamžitého výkupu bytu či domu a mějte své peníze do 24 hodin. Spolehlivá realitní kancelář vám taktéž nabídne možnost veškerého poradenského i právního servisu.

Se společností Edox reality už máte prodáno

Ne, není to jen reklamní slogan, nýbrž výstižný popis 15 let zkušenostní, know-how a ověřených postupů. Vše začíná tzv homestagingem. Při něm realitní kancelář dokonale nafotí a prezentuje vaši nemovitost (třeba i za pomoci dronu). Už tento drobný úkon zvedne cenu nemovitosti až o 10 %. Následuje kontaktování předem vyhlédnutých zájemců a inzerce na sociálních sítích. A když se prodej do sjednané doby nebude zrealizován, je možné využít služby okamžitého výkupu za předem dohodnutých podmínek.

Takže jak se říká „dvakrát měř, jednou řež“. A u výběru vhodné realitní kanceláře pro realizaci prodeje vaší nemovitosti to platí dvojnásob. Zvolte dobře a celý proces následného prodeje pro vás bude příjemný a bezstarostný.

 

 

Komerční prezentace

 

 

 

 

 

 

 

 

Edit: