Jak vyzrát na úložné prostory v pracovně

Psací potřeby, smlouvy i stohy nápadů. V pracovně se toho hromadí spousta. Zorganizujte si ji proto tak, aby pracovala pro vás. Pomůžou vám k tomu různé úložné prostory.

Nenechte se od práce rušit hromadícími se papíry a dalším nepořádkem. Pokud budete mít v pracovně vše uklizené do praktických organizérů a skříněk, půjde vám vše lépe od ruky. Co by vám nemělo chybět?

I drobnější předměty mohou mít svoje místo, pomůže vám multifunkční stolní organizér.

Organizéry na stůl

Vše, co potřebujte mít po ruce, pojme organizér, který si umístíte vedle pracovní plochy. Vybírat můžete z organizérů na dokumenty, ale i z takových, do kterých dáte psací potřeby, sešívačku i třeba telefon.

Mějte veškeré dokumenty po ruce díky designovému úložnému koši.

Regály a pořadače na dokumenty

Hromadí se vám na stole stohy papírů? Nenechte se přemoci, nejjednodušší způsob, jak je zkrotit nabízí různé regály. Pro větší přehlednost do nich dejte pořadače, které si nadepíšete a budete přesně vědět, kam sáhnout. Sem se hodí vše, co potřebujete mít hned po ruce. Další variantou jsou pak skříňky s pořadači, do těch uskladněte to, co naopak nemusí být na očích. Mějte v paměti, že velké množství dokumentů váží poměrně hodně, takže vybírejte tak, aby byla nosnost dostatečná.

Praktický je pojízdný kontejner, který schováte třeba pod pracovní stůl nebo kamkoliv jinam budete zrovna potřebovat.

Pojízdné kontejnery schovají vše

Pokud chvíli neposedíte, oceníte pojízdné kontejnery na kancelářské potřeby i dokumenty, včetně těch citlivých – stačí zvolit kontejner s uzamykatelnými zásuvkami. Volit můžete i takové, které mají vnitřní rozdělení na menší přihrádky nebo si do nich pořídit samostatné organizéry a uspořádat si vše podle vlastních potřeb.

Pegboard: Připevníte na něj téměř cokoliv a díky vertikálnímu uspořádání ušetříte maximum místa.

Úložné prostory i na stěně

Zejména v menších pracovnách by byla škoda nevyužít každého centimetru. Přimontovat můžete police, na které dáte samostatné organizéry nebo třeba praktický pegboard, na který připevníte téměř cokoliv, od psacích potřeb přes nabíječky až po jídelní lístek pizzerie s rozvozem.

Boxy na to, co se jinam nevešlo

Drobnosti, na které už nezbylo místo můžete uložit do stohovatelných boxů. Ty se hodí na věci, ke kterým nepotřebujete přístup často, protože je přeci jen náročnější se k nim dostat.

Komerční prezentace

Datum vydání: 19. 12. 2018

Edit: