Jaký software je vhodný pro správu technologií?

Pokud podnikáte, pravděpodobně ve vaší společnosti pracujete s několika různými technologiemi, neboť si to současná doba vyžaduje. S tím jsou však spojeny i různé povinnosti, například pravidelné kontroly a revize. Chcete získat přehled nad evidencí těchto zařízení? Stále jste nenašli systém nejen pro evidenci kontrol, ale také pro jejich připomínání? V takovém případě vás nadchne řešení od INSPECTO. V následujících řádcích vám představíme efektivní software pro správu technologií.


INSPECTO se snaží zaplnit mezery na tuzemském trhu. Pravděpodobně máte jméno dané společnosti spojené s propracovanou aplikací pro revizní techniky. INSPECTO však neotálí a představuje software INSPECTO EVIDENCE pro údržbu a správu technologií. Sice se setkáte s podobnými programy, ovšem jejich vývojáři požadují statisíce korun, což se menším a středním firmám rozhodně nevyplatí. INSPECTO EVIDENCE cílí právě na společnosti, které si nemohou dovolit předražená řešení.

Hlídací pes jménem INSPECTO EVIDENCE

Získáte přehled a dohled nad vašimi technologiemi i nad jejich umístěním. Program vás upozorní, jestli nedodržujete legislativu, neboť obsahuje výtažky z legislativních norem. Stejně tak vám naplánuje potřebné kontroly a revize a zavčasu vám je připomene, takže na pravidelnou údržbu a servis už nezapomenete. Stejně tak vám INSPECTO EVIDENCE umožňuje vkládat si vlastní servisní úkony.

Jednou z nenahraditelných součástí softwaru je jednoznačně klientský HelpDesk modul. Prostřednictvím něho totiž můžete zadávat všechny požadavky online, takže požadavky schválíte, zadáte i sledujete přímo přes počítač i mobilní telefon, aniž byste museli být přímo v kanceláři. V okamžiku, kdy aplikaci nainstalujete i dalším pověřeným pracovníkům, můžete zefektivnit a zrychlit řešení problémů.

Jako další za zmínku stojí INSPECTO Control. Jedná se o aplikaci, která vám dovoluje přiřazovat požadavky různým zaměstnancům. Stejně tak se vám nabízí aplikace Sprint pro řešení kontrol, NFC for Cleaning pro označení místností pro úklid NFC štítky. V neposlední řadě vám přijde vhod NFC for Security, což je zase aplikace pro hlídače. Uděláte si tak přehled nad tím, kdy hlídač šel na obchůzku, jak dlouho na ní byl a podobně. INSPECTO je vskutku dokonalý software, díky němuž máte pod kontrolou nejen své technologie, ale i zaměstnance.

Aplikaci propojíte s INSPECTO REVIZE

INSPECTO EVIDENCE se dá jednoduše propojit i s výše zmíněnou revizní aplikací INSPECTO REVIZE. Protože má software pro správu technologií komplexní API, je možné ho napojit také na další systémy používané ve vaší společnosti.

Mějte tedy dokonalý přehled, výkonné aplikace, legislativní jistotu, propojení s revizním softwarem, napojení na stávající systémy a reporting či analýzu.

 

 

Komerční prezentace

Edit: