Jednoduchý kalkulátor plastových oken online

Na webové adrese www.kalkulator-oken.cz najdete přehledný online kalkulátor oken, pomocí kterého si sami a jednoduše vyberete ty nejvhodnější plastová okna na míru, okamžitě vidíte cenu dle aktuální specifikace oken a nakonec si přes kalkulátor okna sami zadáte přímo do výroby!

Kalkulátor plastových oken Vám pomůže v několika krocích jednoduše upřesnit Vaše požadavky na vybraný typ okna. Stačí pouze zadat rozměr okna a náš systém Vám už sám navrhne, jaký typ okna by byl nejlepší.

Díky kalkulátoru oken si můžete vybrat z celého sortimentu plastových oken, ať už jde o okna jednokřídlá, okna dvoukřídlá atd. Zvolte si takový typ okna, který Vám vyhovuje po stránce estetické i z pohledu potřeb Vaší stavby. Jednoduše si zvolte typ okna a začněte vytvářet plastové okno na míru, které bude přesně pro Vás.

Během vytváření a kalkulace okna můžete měnit profil rámu okna i oknenního křídla. Snadno také vyzkoušíte různé druhy zasklení okna, stejně jako barvu oken dovnitř i ven. Kalkulátor oken Vás ničem neomezuje! Jaké okno si objednáte, je jen na Vás!

Okno si v našem kalkulátoru můžete vždy prohlédnout z obou stran a kdykoli něco na jeho specifikaci změnit. Neustále vidíte aktuální cenu okna, za kterou si plastové okno můžete rovnou i objednat.

Okna objednaná pomocí kalkulátoru jsou okamžitě zadávána do výroby a tak termín dodání oken na míru je velmi rychlý.

Pokud na okna hodně spěcháte, můžete využít naši nabídku plastových oken skladem v našem eshopu www.okna-hned.cz .

Není těžké představit si situace, kdy by se Vám hodilo rychlé zjištění ceny oken či dveří a nemáte přitom Váš počítač po ruce – třeba na stavbě.

Skoro každý už ale dnes u sebe má chytrý telefon. A právě na mobilních zařízeních je nyní bezvadně funkční kalkulátor oken a dveří od firmy OKNA HNED.

Moderní a rychlý kalkulátor oken Vám poslouží kdekoliv, protože je uzpůsobený pro mobily a tablety! Kdykoliv se Vás někdo zeptá cenu oken, nemusíte nic „střílet“ od pasu, můžete rovnou „vypálit“ přesnou cenu z mobilu či tabletu. Kalkulátor oken totiž funguje NONSTOP.

Snadné ovládání kalkulátoru oken a okamžité zobrazení ceny z něj dělají velmi užitečného pomocníka.

Kalkulátor oken pro mobilní zařízení je revoluční aplikací, kterou může používat laik i profesionál!

Kalkulátor oken najdete na adrese www.kalkulator-oken.cz

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Edit: