Kalendář pro rok 2016

Právě vyšla limitovaná edice uměleckého květinového kalendáře Photosynthesis! Celý rok sbírali autoři na vůněmi prosycené berounské zahradě Květinového lahůdkářství rozkvetlé květiny a další rostliny spjaté s aktuálním ročním obdobím a vytvářeli z nich zátiší zachycující atmosféru jednotlivých měsíců. Co měsíc, to jedno zátiší a také jedna fotka. Po roce práce vznikl unikátní nástěnný kalendář složený z velkoformátových fotografií, kde atmosféru jednotlivých měsíců vyjadřují samotné květiny.

kalendar3

Krokusy, čemeřice, kdoule, sasanky, růže a mnoho dalších rostlin doplněných o ruční kresby s poetickými texty. To vše vytištěné na exkluzivním italském papíru Fedrigoni. Kalendář Photosynthesis je unikátní umělecké dílo sám o sobě, jako vánoční dárek ale dokáže dělat radost po celý rok 2016. Jeho koupí navíc nepotěšíte jen svoje blízké, ale pomůžete také zlepšit prostředí českých měst. Část ceny každého kalendáře jde totiž na podporu Nadace Proměny, neziskové organizace, která pomáhá proměňovat parky, školní zahrady a další veřejná místa v ČR.

kalendar1

Kalendář Photosynthesis vydalo Květinové lahůdkářství ve spolupráci s autorkami lifestylového magazínu SOFFA. Kalendář vychází v limitovaném nákladu 300 kopií na základě úspěšné kampaně na crowfundingové platformě HitHit, kde se na jeho vydání sešlo během podzimu přes 150.000 Kč. Photosynthesis je do vyprodání k dostání v internetovém obchodě SOFFA (http://shop.soffamag.com) a u vybraných prodejců.

kalendar4

 

Květinové lahůdkářství

Za vznikem Květinového lahůdkářství (Flower Deli) stojí potřeba nabídnout na českém trhu alternativu k dováženým řezaným květinám. Jedinečné berounské květinářství nabízí možnost objednat si květiny pocházející z Čech, které byly vypěstovány v souladu s ekologickým zemědělstvím. Toto osobité květinářství váže nejen kytice z čerstvých květin na individuální poptávku, ale zařídí i květinový doprovod na svatby nebo výzdobu kaváren, restaurací, obchodů a hotelů.

Více informací na www.wegrowflowers.cz

kalendar2

Komerční prezentace

Datum vydání: 14. 12. 2015

Edit: