Když vám jeden domek nestačí

Meta: Znáte to. Máte zahradu, která potřebuje spoustu péče. Jenomže dům i sklep už jsou plné nejrůznějších věcí. Na nástroje k opečovávání zahrady už nemáte místo. Lámete si tedy hlavu, kam s tím vším. A co takhle pořídit zahradě vlastní domek? Zahradní.

Úložný prostor i věrný ochránce

Zahradní domky jsou velmi oblíbené. Nejen, že slouží jako úložiště nejrůznějších věcí, jsou také skvělým pomocníkem, díky kterému váš majetek neztratí hodnotu. Představte si, že jste si koupili sekačku za bezmála dvacet tisíc. Kam ji schováte před vypočítavým počasím? A co teprve ten fantastický gril. Vidíte, zahradní domek vám přinese spoustu výhod. Abyste mohli všechny náležitě využít, zvažte, jak má být domek velký. Pokud má zároveň sloužit také jako kůlna na dříví, sáhněte po větších rozměrech. Naopak, jestli má být jeho hlavní funkcí skladování, změřte si svůj největší kousek, který budete chtít v domku ukládat. To aby pohodlně prošel dveřmi.

I menší zahradní domek pohodlně schová zahradní náčiní

Díky správnému materiálu ladí domek s okolím

Je samozřejmostí, že jako první se budete soustředit na materiál. Jestli jste si už na zahradu pořídili například dřevěnou pergolu nebo houpačku, bez problému můžete tento set doplnit také dřevěným zahradním domkem. Ten navíc můžete kdykoliv natřít, takže bude vždy ladit s vaší zahradou nebo s vaší náladou. Pokud vás ale napadá, že dřevo nepatří mezi nejodolnější materiály, můžete zvolit zahradní domek z kovu. Životnost mají mnohem delší a odolávají nejen vlhkosti a plísním, ale také škůdcům. V případě, že se vám plechový domek zase tolik nelíbí, využít můžete i plech v imitaci dřeva, na pohled skoro nepoznáte rozdíl. Obdobných vlastností můžete využít i u plastových řešení. Plastový domek je také velmi odolný a navíc finančně dostupnější.

Chcete-li praktičnost plechu a útulnost dřeva, zkuste plechový domek v imitaci dřeva

Budiž v domku světlo a ve věcech pořádek

Bezpochyby byste na své nářadí rádi viděli. Aby to bylo možné, musíte si buďto do zahradního domku nainstalovat elektrické světlo nebo si musíte koupit samostatnou baterku. Anebo můžete sáhnout po tom nejelegantnějším řešení a tím je denní světlo. Když si totiž koupíte domek s okny, budete mít světla dostatek a navíc zadarmo! Jakmile na všechno uvidíte, musíte to taky správně zorganizovat. Některé domky můžete koupit s přednastavenými úchyty polic nebo rovnou s policemi. Nicméně, ne každému vyhovuje prefabrikované řešení, a proto si musíte rozmyslet, jak se bude nejlépe pracovat vám a jak si věci zorganizujete, aby pro vás bylo vše jak má být.

Dřevěné domky budou slušet každé zahradě.

Autorka: Nikola Podhorská

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Edit: