Natírejte s rozumem, ušetříte na vytápění a zbavíte se plísní

Od nátěru na fasádě očekáváme hlavně krycí efekt a okrasnou funkci. Je to vlastně takový „makeup“ celého domu. Ale správně zvolený fasádní nátěr může mít funkcí mnohem více. Dokáže ušetřit náklady na vytápění, zbavit fasádu plísní i sanovat vlásečnicové trhlinky.

Termoizolační efekt

Pokud chcete omezit tepelné úniky zdivem, naneste na fasádu vašeho domu MAXITHERM termoizolační nátěr. Má jedinečnou schopnost blokovat teplo a bránit jeho úniku ven z objektu. Sklokeramické mikrokuličky obsažené v nátěru zvyšují povrchovou teplotu zdí a zlepšují tepelnou pohodu uvnitř budovy.

MAXITHERM vytváří na fasádě tenkou aktivní vrstvu, která se vyznačuje vysokou odrazivostí a nízkým vyzařováním (emisivitou) tepla do okolí. Aktivní složkou nátěru jsou duté sklokeramické mikrokuličky. Na povrchu zdi se po vyschnutí a vyzrání nátěru vytvoří několikavrstevný prodyšný povlak těchto mikrokuliček. Tento povlak je hydrofobní (vodoodpudivý) a snižováním vlhkosti pokladu snižuje i jeho tepelnou vodivost.
Po vyschnutí a vyzrání nátěru vzniká povrch zajišťující maximální funkčnost v oblasti reflexe se schopností rychlého rozvedení tepla po povrchu zdiva.

Sanace plísní

Pokud vás trápí plísně na fasádě vašeho domu, použijte termoizolační nátěr MAXITHERM SILIKON. Obsahuje sklokeramické mikrokuličky pravidelně rozmístěné ve speciální silikonové bázi. Současně obsahuje ty nejefektivnější aktivní látky, které ničí široké spektrum plísní a řas. Tyto látky zůstávají pevně zabudované v nátěru, nevymývají se ani se neodpařují a zajišťují tak dlouhodobou ochranu ošetřené fasády.

Maxitherm Silikon potlačuje kondenzaci vzdušné vlhkosti na povrchu fasády. Tím odstraňuje hlavní příčinu rozvoje plísní a řas. Současně díky svému speciálnímu složení zabraňuje usazování nečistot, které jsou pro plísně živnou půdou.
Kombinací těchto vlastností zajišťuje dlouhodobou ochranu před vznikem plísní a řas.

Sanace vlásečnicových trhlinek

Díky elastomerické bázi s vynikající pružností dokáže MAXITHERM překrýt a sanovat vlásečnicové mikrotrhlinky vznikající v podkladu. Tyto trhlinky nejsou pouze problémem estetickým, ale především funkčním. Sanací mikrotrhlinek Maxitherm dlouhodobě chrání konstrukci před pronikáním dešťové vody, která způsobuje postupnou degradaci povrchu fasády.

Vynikající paropropustnost

MAXITHERM umožňuje vynikající prostup vodních par. Nedochází tak k neprodyšnému uzavření fasády. Váš dům po aplikaci bude stále „dýchat“ a bude v něm zachováno zdravé a přirozené vnitřní mikroklima.

Dlouhá životnost

MAXITHERM i MAXITHERM SILIKON mají mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům, kyselým dešťům i průmyslovým zplodinám. Poskytují tak dlouhodobou ochranu fasádě vašeho domu.

Snadná aplikace

MAXITHERMEM můžete ošetřit celou fasádu, nebo pouze nejvíc exponované části rodinného, bytového či panelového domu. Vybírat můžete z více než 7 000 barevných odstínů.

www.maxitherm.cz

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Datum vydání: 21. 9. 2018

Edit: