Nový trend v bydlení: Televize, která se schová, když se na ni nedíváte

Už nikdy se nemusíte rozhodovat, zda si pořídíte televizi a narušíte vzhled interiéru, nebo se raději vzdáte svých oblíbených filmů a seriálů. Existuje totiž televize, která se umí schovat. Až se dodíváte, jednoduše zmizí. Připadá vám to jako sci-fi? Nový trend v bydlení není z jiné galaxie. Je pozemský a nadmíru praktický.

Televize? Jen když ji chcete

Představte si den, kdy se vrátíte domů vyčerpaní z práce a jediné, po čem toužíte je svalit se do křesla a pustit si seriál. Rozhlížíte se po místnosti a hledáte televizi. Nikde není. Potom se rozpomenete. Schovala se před vámi. Nechtěla rušit. Uklidila se. Teď ji ale chcete, a tak se objeví. Zůstane s vámi do doby, než vás přestane bavit. A tak to bude pořád dokola.

Pryč jsou doby, kdy obývacím pokojům dominovaly televize jako novodobé krby. Mnohem útulněji působí knihy vyskládané na policích, pečlivě vybrané dekorace, obraz z galerie nebo skutečný krb s praskajícím dřevem. Přesto se televizí nechceme vzdát.

Toto nelehké dilema má velmi snadné řešení – stačí si pořídit televizi, která se umí schovat, když se na ni zrovna nedíváte. Televize je připevněná na speciálně vyvinutý zvedací systém, jenž ji vysune například z komody. Až pořad skončí, jednoduše ji pošlete zpátky na své místo.

TV se schová do komody nebo do čela postele

Zvedací systém je možné namontovat do speciálně vyrobených skříněk na míru dodávaných v řadě odstínů a dekorů včetně masivu. Pokud máte vlastní designový nábytek, lze zvedací systém vyrobit na zakázku a instalovat ho přímo do vašeho nábytku.

Omezovat se nemusíte ani v ložnici – systém lze namontovat také do čela postelí. To ocení nejen domácnosti, ale také hotely. A co víc, schovat si televizi v kanceláři bude příjemným řešením pro manažery, kteří nemusí před svými podřízenými přiznat, že si občas natáhnou nohy a podívají se na fotbal.

Hlavní výhody neviditelné televize

  • Důmyslný systém, který udělá dojem na vás i na vaše návštěvy. Tchyni nevyjímaje.
  • Zútulní váš obývací pokoj nebo ložnici. Televizi schováte a získáte víc místa.
  • Televizi skryjete před chtivýma očima a ručičkama vašich dětí.
  • Dominantou vaší kanceláře, restaurace nebo hotelu nemusí být televize.
  • Neviditelnou televizi snadno vysunete a schováte pomocí dálkového ovladače.
  • Na drahý přístroj se nebude prášit ani se do něho nebudou vzpírat sluneční paprsky.
  • Elegantní řešení účinně a jednoduše skryje televizor do prvotřídních českých skříněk.

Neviditelná TV je nový trend v bydlení

Díky zvedacímu zařízení budete mít televizor stále pod kontrolou. Získat můžete samostatné zvedací zařízení i kompletní produkt včetně skříňky, montáže a zprovoznění.

Neviditelnou televizi, nový trend v bydlení, oceňují nejen bytoví designéři, ale i slavné osobnosti. Skříňky, do nichž se obrazovka schová, doporučuje například Vendy Hopjáková, závodnice ve snowboardcrossu a účastnice olympijských her Pchojngčchanghu 2018.

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 1. 9. 2018

Edit: