Proč byste měli mít infrasaunu i vy?

Pozitivní účinky sauny snad ani nemusíme příliš rozebírat, ale přece jen se na nějaké podíváme. Sauna naše tělo velmi účinně zbavuje těžkých kovů a posiluje lidskou imunitu. V sauně si dokonale odpočinete od stresu všedních dnů a pomůže vám s uvolněním svalů po těžkém tréninku nebo po dlouhé horské túře. Sauna je ideálním místem pro lidi, kteří si chtějí udržet pevné zdraví za všech okolností.

Infrasaunu si přitom můžete snadno pořídit i domů a vychutnat si jejích účinků za všech okolností. Navíc ještě s domácí saunou neriskujete přítomnost ostatních lidí a můžete v ní skutečně odpočívat v tichosti a bez stresu.

Malá infrasauna se vejde i do malého domova

Chcete si pořídit infrasaunu, ale máte dojem, že se vám domů nevejde? Odpovědí je infrasauna pro jednu osobu. Můžete v ní relaxovat o samotě a nemusíte se bát vyrušení od dětí ani partnera. Přitom je dostatečně prostorná, abyste se v ní necítili stísněně.

Další výhodou infrasauny pro jednu osobu je její cenová dostupnost. Pokud plánujete pořízení malé sauny, počítejte s rozpočtem kolem 15 až 20 000 korun.

Sauny pro více osob

Pokud chcete ze saunování udělat společenskou záležitost a máte dostatek prostoru, můžete si vybírat z infrasaun až pro čtyři osoby. Jejích benefitů tak můžete využívat s rodinou i s přáteli a okusit tak atmosféru klasického severského saunování, které je na rozdíl od toho českého a tichého je naopak o sociálních kontaktech a o povídání s přáteli.

Větší infrasaunu si můžete pořídit už od dvaceti tisíc.

Odrazuje vás od nákupu náročná montáž nebo strach z nákladů na používání?

Ani toho se nemusíte bát.

Snadná montáž a výhodná cena používání

Montáž infrasauny už nemůže být jednodušší! Jednotlivé části je totiž možné upevnit velmi snadno pomocí kufrových spon, čepů či klasických šroubů. Ani s elektroinstalací nebudete mít téměř žádné starosti. Ta je totiž nachystaná už od výrobce a vám tak stačí propojit kabeláž podle přehledného návodu.

A co cena za samotné saunování? Ta vás vyjde průměrně na pět korun za půl hodiny – záleží samozřejmě na velikosti zvolené sauny. V porovnání s finskou saunou jde však i tak o velmi velký skok dolů. Ve finské sauně totiž za půl hodiny relaxu zaplatíte 51 korun.

Tak co, ještě váháte? Infrasauna je skutečně nejlepší investice do zdraví, kterou můžete pro sebe i svou rodinu udělat.

Komerční prezentace

Datum vydání: 20. 3. 2020

Edit: