Oslavte týden kávy s kolekcí Coffee Mania od EASY LIFE

Celosvětově připadá oslava dne kávy na 1. října. V České republice se Mezinárodní den kávy neslavil, myšlenka oslavy dne kávy napadla v roce 2010 dvě tehdejší brněnské baristky – Kateřinu Eichlerovou a Lucii Karafiátovou. První celotýdenní festival se konal od 1. do 7. října 2011.

Rituál, symbol odpočinku, požitek, chvíle strávené s přáteli… To vše a mnohem více máme spojené s pitím kávy. Prožitek bude o to krásnější, pokud zvolíte některou z našich jedinečných porcelánových sad na kávu.

EASY LIFE je trendy.

V nabídce má několik variant, z kterých si vybere opravdu každý.

Patříte mezi ty, kteří si rádi vypijí svůj oblíbený šálek kávy s přáteli? Pak je pro vás ideální volbou šestidílná sada porcelánových šálků s podšálky. Nabízíme ji v osmi barevných variantách. Od světlých šedorůžových přes barevné po tmavě modré. Už jste si našli tu svou oblíbenou?

Potřebujete pořádně velké hrnky na kávu? I na vás EASY LIFE myslel. Nabízí sady čtyř hrnků o objemu 300 ml. To už je pořádná porce relaxu. Co říkáte?

Současným hitem jsou hrnky na espresso ,,bez ucha´´ s bambusovou podložkou. Vypadají opravdu fantasticky. Pití vaší oblíbené značky kávy bude skutečným požitkem.

Je pro vás pití kávy jedinou chvílí, kdy máte čas sami pro sebe? Udělejte si radost a vyberte si z nabídky několika kolekcí vhodný hrnek či šálek s podšálkem právě pro vás.

Nedovedete si představit cestu autem bez kávy? A nechcete z automatu, ale tu svou nej? Vyberte si z nabídky porcelánových cestovních hrnků. V různých barevných provedeních a ve dvou velikostech. Který je vaším favoritem?

Více na www.ima-dekor.com/znacky/easy-life

Edit: