Kvalitní spánek může zásadně změnit náš život. Atraktivní italský design je příjemným bonusem.

Žít zdravě, být psychicky v pohodě, mít zdravé tělo, fungující páteř a klouby, dobře spát a během spánku kvalitně regenerovat, to je cíl stále většího počtu lidí.

Podělíme se s Vámi o výsledky výzkumu a vývoje, kterým se více než 55 let zabývá světový odborník na spánkovou regeneraci a výrobce zdravotních matrací, italská společnost Magniflex.

Na návrhu kvalitní matrace se podílí 4 lékařské obory:

Vyrobit kvalitní zdravotní matraci a polštář znamená integrovat do jednoho výrobku doporučení několika expertů:

  • Expertíza na optimální anatomickou podporu těla – matrace musí optimálně podepřít zakřivení páteře při spaní na zádech, zabránit zalomení páteře v bederní oblasti při spaní na boku, uvolnit během spánku obratle a tím vytvořit prostor pro regeneraci meziobratlových plotének. Musí umožnit kvalitní prokrvení tkání, odstranit riziko proleženin a tím snížit počet otočení člověka během spánku.
  • Alergologická expertíza – matrace vhodné pro alergiky nesmí obsahovat žádné alergenní látky a musí mít hypoalergenní atesty.
    Kožní expertíza – naše tělo dýchá i pokožkou. Matrace musí být vysoce prodyšná a reagující na pocení lidského těla. Musí odvádět tekutinu od těla a rychle ji odpařovat.
  • Ortopedická a spondiolochirurgická expertíza – kvalitní matrace uvolňuje a regeneruje klouby v kloubních jamkách, napomáhá při léčbě zánětlivých onemocnění kloubů, při výhřezu plotének, při sesedání a onemocnění páteře. Také by měla nabídnout pacientům kvalitní poúrazovou nebo pooperační podpůrnou léčbu.
  • Expertíza spánkové laboratoře – matrace musí integrovat poznatky o fázích spánku, poruchách spánku, vlivu častého otáčení během spánku na regeneraci mozku. Měla by umožnit co nejdelší regeneraci v hlubších fázích spánku.

Světový lídr v oblasti spánkové regenerace, italská společnost Magniflex, spolupracuje při výzkumu a analýze zdravotních problémů s řadou světových univerzit, a poté vyvíjí matrace a polštáře dle jejich závěrů.

Matrace nesmí obsahovat žádné zdraví škodlivé materiály

Testování výrobků na absenci zdraví škodlivých materiálů garantuje nezávislý certifikát Oeko-tex, který udělují německé testovací laboratoře. Testuje se potah matrace, použité pěny, lepidla, zip i nitě.

Spánková regenerace na matraci má prokazatelné pozitivní zdravotní účinky

V EU máme vysoký stupeň ochrany spotřebitele. Odborná komise EU stanovuje závazné testovací postupy a certifikuje laboratoře, které ověřují pozitivní zdravotní účinky výrobků na lidské tělo. Tyto výrobky dostávají atest „Zdravotní produkt první kategorie“, neboli Medical Device Class One. Matrace Magniflex, obsahující 4 a více cm naší patentované paměťové pěny Memoform, tento atest získaly. Garantuje jedinečnou regeneraci páteře a kloubů během spánku, prokazatelně až pětinásobně oddaluje tvorbu první fáze proleženin a zásadně snižuje počet otočení spícího člověka.

Speciální kolekce Magniflex, vyvinuté na základě výzkumných úkolů:

Tato dvě základní kritéria splňují všechny naše výrobky. Tím ale výzkum nekončí. Jednotlivé kolekce vyvíjíme se snahou pomoci během spánku našim klientům i s dalšími potížemi či omezeními.

Magnistretch

Při vývoji této celosvětově patentované kolekce jsme společně s univerzitou v Zaragoze zkoumali, jak během spánku pomoci lidem s výhřezem ploténky, se sedáním páteře či problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti. Meziobratlové ploténky během spánku regenerují, zvětšují svůj objem, nasávají do sebe tekutinu a vyplňují meziobratlový prostor. Zkoumali jsme, jak by se vyhřezlá ploténka mohla přirozenou cestou vrátit zpět, jak pomoci při uvolnění skřípnutých nervů a jak pravidelným natahováním zpomalit sesedání páteře. Výsledkem jsou matrace, které při zatížení neinvazivně napínají tělo. Testy dokazují, že 8 hodin spánku na této matraci natáhne páteř stejně, jako 30 minut intenzivních strečových cviků. Mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch potvrdila i nejuznávanější kapacita v oboru, Americká asociace chiropraktiků.

Toscana

Fakt, že člověk tráví na matraci 8 hodin denně, nás vedl k výzkumu, jak pomoci během spánku lidem, kteří vedle dokonalé regenerace těla potřebují pomoci s léčbou dalších neduhů. Ve spolupráci s univerzitou ve Florencii jsme vybrali 3 nejčastější zdravotní problémy – kožní, onkologické a záněty v těle. Výzkum ukázal, že na ně dokáží blahodárně působit tři bylinné extrakty: sléz lesní léčí otevřené i skryté záněty, aloe vera má omlazující a léčivý efekt na pokožku a klouby a sójové proteiny pomáhají odstranit z těla volné radikály.

Magnigel

Vývoj této kolekce se zaměřil na problémy s termoregulací lidského těla a nadměrným pocením. Během spánku bychom měli mít konstantní teplotu. Návaly horkosti, klimakterické potíže a nadměrné pocení jsou symptomy, které nás dovedly až k novému patentu – vysoce prodyšné a chladivé pěně Magnigel. Ta se velmi pomalu zahřívá na teplotu lidského těla a tím reguluje teplotní výkyvy.

Biometrická postel MagniSmartech

Magniflex se věnuje dlouhodobě komplexnímu výzkumu systému, který by vyhodnocoval kvalitu našeho spánku a poskytoval nám o tom on-line informace, vyhodnocoval je a doporučoval nám, jak kvalitu našeho spánku zlepšit. Letos jsme na veletrzích v Las Vegas, v Miláně a v Praze představili nový patent, biometrickou postel MagniSmartech, která díky integrovaným senzorům monitoruje a analyzuje data o našem spánku – srdeční a dechovou frekvenci, délku a fáze spánku, světlo a hluk v místnosti atd. Vše je v reálném čase zobrazováno v chytrém telefonu, počítači či jiném zařízení. Systém také nastavuje polohu stavu beztíže pro uvolnění svalů, zvyšuje polohu nohou pro zlepšení krevního oběhu, nebo při chrápání zvedne spícího člověka do polohy, kdy přestane.

Baby line

Výzkum ukázal, že dětské tělíčko roste nejrychleji během spánku. Aby jeho růst matrace podporovala, musí mít optimální tuhost. Matrace z kolekce Baby line jsou zároveň vysoce prodyšné a umožňují kojencům dýchat i při náhodném zaboření obličeje.

Ekologické aspekty

Jedna ze základních vizí společnosti Magniflex je úcta k životnímu prostředí. Naše matrace jsou recyklovatelné a díky optimalizaci přepravy vycházející z vakuového balení, jsme výrazně snížili zátěž na životní prostředí.

Magniflex je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku již přes 55 let. Soustředí se na odbornou konzultaci a investuje značné prostředky do výzkumu a vývoje s cílem nabídnout klientům kvalitní spánek a tím jim zkvalitnit život. Kvalita zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let.

Přijďte se poradit, jak zdravě spáthttps://www.magniflex.cz/prodejni-sit

 

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 10. 9. 2018

Edit: