Pohledové stěrky pro skvělé efekty v moderních interiérech

Chcete svým stěnám dát styl a šmrnc? Nevšední design nabízejí pohledové stěrky, určené především na podlahy a na stěny, tím ale jejich využití rozhodně nekončí. Dříve stěrka sloužila spíše k opravám nedostatků na površích, dnes se jedná o materiál, který dotvoří celkový vzhled a dokáže dát interiéru nebo exteriéru opravdu zajímavý nádech.

sterky1

Povrch, který zaujme na první pohled

Pohledové stěrky nejsou pouze dekorativní, mohou zlepšit vlastnosti a prodloužit životnost povrchů. Je-li cílem úpravy nejen neotřelý vzhled, ale i další benefity jako voděodolnost, odolnost vůči otěru, stálobarevnost a snadná údržba, určitě si vyberete. Díky aplikaci těchto moderních materiálů totiž vznikají velmi zajímavé povrchy s optickou čistotou, které zaujmou každého, kdo do místnosti vstoupí. A hodí se nejen do bytů, ale také do kanceláří, ordinací, provozoven a dalších prostor.

sterky2

Stěrky pro industriální vzhled

Velkou oblibu dnes má industriální vzhled, jednoduchý a strohý, a i díky tomu jsou pohledové stěrky v kurzu. Tento styl dá vyniknout zařízení místností a k moderním budovám se velmi hodí. Stěrky jsou vhodné i do koupelen, kuchyní nebo okolo krbů, zkrátka do míst více namáhaných, kde oceníte jejich odolnost. K dispozici jsou totiž žáruvzdorné i voděodolné varianty pohledových stěrek. Před ničím se tedy během rekonstrukce nebo dokončování interiérů nemusíte zastavit, co se týká povrchů.

Ani pestré barvy nejsou problém

K dispozici je řada barevných verzí, pokud vám nejsou neutrální nebo strohé odstíny příliš „po chuti“ a působí na vás spíš neosobně. V domácnosti mnozí ocení větší barevnost a veselost, naopak v různých kancelářských a reprezentativních místnostech se industrialismus bude skvěle vyjímat. Zvolit si můžete i různé kombinace materiálů, barev a stylů.

Pozor na kvalitní aplikaci

K nejoblíbenějším dnes patří jednoznačně pohledové stěrky Pandomo. Poskytují široké možnosti a kvalita je bezkonkurenční. Jak je to s jejich realizací? Vzhled a efekty záleží na dobrém nápadu a samozřejmě na zkušenostech a šikovnosti toho, kdo je bude aplikovat. Proto je dobré vsadit na profesionála, protože zklamání z výsledku určitě zažít nechcete.

Komerční prezentace

Save

Datum vydání: 5. 8. 2016

Edit: