Přivítejte Nový rok velkolepě se šumivými drinky

Třpytivé šaty, jednohubky, dobrá nálada a vynikající drinky. To jsou hlavní kritéria pro dobrou party. A co teprve takový Silvestr? Ten vyžaduje vždy něco netradičního. Zkuste okořenit slavnostní událost příchutěmi SodaStream a výrobníkem SodaStream Spirit Edition. Rádi vám poradíme, jak oslnit vaše hosty při přípravě nezapomenutelných koktejlů.

Pomocí výrobníku na perlivou vodu SodaStream Spirit Limited Edition a příchutí SodaStream bude příprava drinků pro vaše blízké velice jednoduchá. A vůbec se nemusíte strachovat, že nejste profesionální barman. Namíchat koktejl zvládnete rychle a vy tak budete mít dostatek času věnovat se hostům a večerní zábavě. Stačí se jich jen zeptat, co by si přáli pít.

Výrobník SodaStream Spirit z limitované edice je bezesporu skvělý pomocník. Nejen že se jednoduše ovládá, což dokládá i vítězství v testu výrobníků perlivé vody dTest, a jistě to u večírku oceníte, ale navíc se s ním můžete před hosty tak trošku pochlubit. Díky svému nadčasovému provedení, o čemž svědčí ocenění za design Red Dot Award, dokáže rozzářit každý prostor a dodá glanc vaší jedinečné party.

Vybrat si můžete ze tří módních pastelových barev – stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue, součástí SodaStreamu jsou i lahve z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku. Nová limitovaná kompletní sada výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Spirit dále obsahuje tlaku odolnou lahev bez BPA, dámskou lahev do kabelky 0,5 ml v barvě výrobníku, 2 ks sklenic ze speciální edice o objemu 330 ml a bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody.

Koktejlové tipy SodaStream

SodaStream představuje výběr čtyř nejoblíbenějších příchutí: Cola Premium, Tonic, Orange a Goodness Apple. Všechny tyto originální příchutě pro perlivou vodu jsou bez obsahu alkoholu, proto je bez problémů může ochutnat každý účastník večírku. Zda se přidá do drinku alkohol, záleží již na přání hosta.

SodaStream Vanilla Cuba Libre

Budeme potřebovat:

 • 4 cl Cuban Rum Havana Club
 • limonáda SodaStream Cola Premium, připravená v přístroji SodaStream
 • řez limety
 • brčko vytvořené z vanilkového lusku

Postup:
Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu a přilijeme rum. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Cola Premium. Vymačkáme řez limety a vhodíme dovnitř nápoje. Vložíme brčko z vanilkového lusku a míchátko. Případně vymáčkneme osminku limety.

SodaStream Beton

Budeme potřebovat:

 • 4 cl Becherovka
 • limonáda SodaStream Tonic, připravená v přístroji SodaStream
 • kolečko citronu a limety

Postup:
Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, dávkujeme Becherovku a vložíme řez limety. Připravíme si vlastní sodovku – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum, a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Tonic. Ozdobíme kolečkem nebo řezem limety a citrónu. Vložíme brčko a míchátko.

SodaStream Spiced Cider

Budeme potřebovat:

 • 10 cl Cider Jablko
 • limonáda SodaStream jablko Sparkling Goodness
 • 1 čajová lžička javorového sirupu
 • řez limety
 • hřebíček
 • skořice
 • nové koření
 • jablko

Postup:
Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, javorový sirup a vymáčkneme řez limety a vložíme do drinku. Připravíme si vlastní ochucenou sodovku – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum, a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Jablko Sparkling Goodness. Přidáme koření a nápoj promícháme barovou nebo polévkou lžičkou. Vložíme brčko a míchátko.

SodaStream Bubble Smash

Budeme potřebovat:

 • 4 cl Borboun
 • 4 osminky pomeranče
 • 1 čajová lžička medu
 • Chilli
 • 5 cl Limonáda SodaStream Orange

Postup:
Do sklenky typu zavařovací půllitr vložíme kostky ledu a přilijeme Borboun, lžičku medu, chilli a 4 osminky pomeranče. Nápoj promícháme barovou nebo polévkou lžičkou. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream nasytíme čerstvou, chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Orange. Ozdobíme kůrou z pomeranče a chilli.

O značce SodaStream

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

Kontakt pro média:
Monika Straková
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz
+420 774 814 654

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 15. 11. 2018

Edit: