Relaxace v pohodlí domova

V poslední době se zásadně změnil životní styl většiny z nás, a tak i požadavky na moderní bydlení jsou zcela jiné. V době, kdy se odpočinek stává čím dál méně dostupným se tak zvyšují nároky na relaxaci v soukromí domova.

Sdílení domácnosti více členy rodiny po výrazně delší část dne, než jsme tomu byli zvyklí dříve, rostoucí potřeba duševního odpočinku a oddechu po celodenním vypětí.
Domácí spa se ukazuje v mnoha ohledech ideálním řešením pro dnešní dobu. Bez nutnosti cestování, rezervací a konečně i s ohledem na aktuální časové potřeby je vždy připravena k odpočinku. Ať už chcete být chvíli o samotě sami se sebou nebo naopak relaxovat s rodinou. Je jen na Vás, pro co se rozhodnete.

Účinky hydroterapie, aromaterapie a chromoterapie umocněné teplou vodou jsou tím nejlepším prostředkem k duševnímu i fyzickému odpočinku. Přidejte si k tomu možnost romanticky stráveného večera ve dvou se sklenkou dobrého vína. Domácí vířivka Vám nabízí možnost naprostého soukromí a intimity což se Vám ve veřejných wellness centrech nikdy nepoštěstí.

Swim spa jako součást domácího wellness je zase nedocenitelným pomocníkem při sportovních aktivitách celé rodiny. Termální bazén s protiproudem je místem k aktivnímu odpočinku po celý rok bez ohledu na počasí a v neposlední řadě je rájem pro nejmenší. Příjemná teplota vody usnadní dětem první plavecké krůčky bez obavy z prochladnutí.

Na umístění vířivky nebo swim spa je dobré myslet už ve fázi projektování domu. Instalace vířivky ani swim spa není nijak složitá a proto nemusíte mít obavy z jejího umístění do již vzrostlé zahrady. Široké portfolio společnosti USSPA Vám umožní vybrat si spa, které se dokonale sladí s Vaší zahradou a domem.

Do hry vstoupily i nové technologie. Pokud využíváte tzv. chytrou domácnost, nemusíte se jejich předností vzdát ani při používání domácího spa nebo swim spa. Vířivky i termální bazény od USSPA jsou vybaveny revolučními technologiemi, které vám usnadní ovládání a zpříjemní užívání Vaší spa. Pokud se nemůžete rozhodnout, který produkt bude pro Váš styl relaxace ten nejvhodnější, zkombinujte možnost aktivního a pasivního odpočinku s unikátním řešením swim spa a Combi iN.

Domácí spa umí přeměnit počáteční nadšení v trvalou radost. Relaxace v soukromí domova je jeho největší předností.

Komerční prezentace

Datum vydání: 15. 1. 2021

Edit: