Sofistikovaná jednoduchost: Kabelky Coccinelle pro eleganci bez námahy

coccinelle kabelky

Jestliže už máte dokonalý domov, můžete do něj vnést i sofistikovanou jednoduchost a eleganci za pomoci kabelek od módní značky Coccinelle. Tyto kousky mají mnoho předností. Na následujících řádcích se na dámské tašky Coccinelle podíváme pěkně zblízka. Čtěte dále a pojďte se inspirovat s námi!

V čem jsou výjimečné dámské kabelky od výrobce Coccinelle?

Dámské tašky Coccinelle jsou odolné a mají nadčasový design. Na trhu najdeme modely ze syntetických i z přírodních látek. Velké oblibě se těší především kožené dámské tašky Coccinelle. Ty jsou elegantní, vysoce módní a tzv. udržitelné. Švy na kabelkách Coccinelle jsou pokaždé precizně zarovnané. Nikde nic netrčí ani nepřekáží. Barva se z tašek Coccinelle neodírá. Na módní kabelky pro ženy Coccinelle se můžete podívat i tady: https://answear.cz/m/coccinelle/ona/doplnky/kabelky. Zde je to s nákupem trendy kabelky tzv. sázka na jistotu.

Jaké barvy, motivy či dekorativní prvky můžeme najít na trendy taškách Coccinelle?

V letošní jarní sezóně budou v kurzu převážně přírodní nebo pastelové barevné odstíny. Tmavě modré, zelené i krémové a oříškové tašky Coccinelle budou letos dobrou volbou. Volit mohou ženy i černou nebo bílou verzi tašek Coccinelle. Bílá i černá jsou společně barvy univerzální. Z módy nevychází a jsou také praktické a elegantní. Snadno je zařadíme i do našich kapsulových šatníků. Trendy Coccinelle kabelky mohou mít na sobě i stylové dekorativní prvky. In budou zejména lesklé modely, které ženy snadno sladí i se svými šperky ze stříbra nebo ze zlata, jako jsou hodinky, prsteny nebo náušnice. Na kabelkách Coccinellec můžeme volit i módní abstraktní vzory. Ty budou hitem této sezóny. K vzorovaným Coccinelle taškám pak noste nejlépe už jen decentní jednobarevné oblečení. I v módě platí heslo, které praví, že méně znamená mnohdy více.

coccinelle kabelka

S čím nejlépe kombinovat kabelky Coccinelle, abychom vytvořily dokonalý outfit?

V letošní sezóně mohou nosit ženy tašky Coccinelle široké džíny s vyšším pasem. Vysoký pas vás opticky prodlouží i zúží. V módě se dá hodně čarovat. Proč toho nevyužít?! Dámské kabelky Coccinelle mohou dámy nosit i s šaty s rafinovanými průstřihy. In budou ty na zádech, ale i v oblasti boků nebo na ramenou. Na trendy modely šatů se podívejte např. i sem: https://answear.cz/m/calvin-klein/ona/obleceni/saty. Kabelky Coccinelle pro ženy vám budou slušet i s trapézovými a s plisovanými sukněmi. Opět vybírejte modely s vyšším pasem. Elegantní outfit vytvoříte za pomoci kabelky Coccinelle a kalhot typu chinos. Ke kabelkám Coccinelle pak vybírejte vždy další doplňky a obuv v stejné nebo alespoň v podobné barvě. Dále se zaměřte také na strukturu produktů. V jednom outfitu by totiž měla být sjednocená barva i struktura. Hladké patří v módě k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Díky tomuto módnímu pravidlu bude působit váš outfit na jaro harmonicky. Semišové kabelky Coccinelle tak zakomponujte do outfitu s obuví a s páskem s broušené kůže. Outfit pak můžete vyšperkovat i hodinkami se semišovým řemínkem.

Komerční prezentace

Datum vydání: 11. 4. 2024

Edit: