Správná obuv na zahradu: Jaká to je?

Na jaře opět začíná vše krásně kvést a vaše zahrady vyžadují péči. Je potřeba se postarat o květiny, prostříhat keříky a zahradu si jednoduše zvelebit. Pak se na zahradě relaxuje mnohem lépe. Jakou ale zvolit obuv, až se budete vydávat pracovat či lenošit na svém kousku zeleného ráje?

Zbavujte se plevele se vkusem

Vykašlete se na staré obnošené tenisky a pořiďte si na práci na zahradu dámské gumáky. Ty jsou nejvhodnější obuví právě na zahradu! Nejenže jsou pohodlné, nepromokavé, ale zároveň jsou velmi praktické. Jsou jednoduché na péči, nemusíte je zdlouhavě čistit od hlíny – stačí je pouze namočit pod kohoutkem s vodou a vše půjde snadno dolů. A ještě ke všemu jsou v dnešní době velmi trendy!

Po práci leháro

Po odvedené práci je pravý čas na volnou zábavu, kterou může být i příjemné lenošení. Vytáhněte si lehátko, připravte si ovoce a dopřejte svému tělu kapku relaxace. A protože budete chodit často do své chatky a opět ven, jelikož vám například dojde pití, či budete mít na něco chuť – je zapotřebí se zamyslet i nad výběrem obuvi. Je vhodné vybrat si boty, které se jen lehce nazují. Skvělým řešením mohou být espadrilky dámské i pánské! Vyzkoušejte je a nebudete litovat.

Proložte lenošení sportem!

Vyberte správné sportovní boty a dopřejte svému tělu i kapánek sportu. Cvičením dostanete své tělo do lepší kondice a budete se cítit lépe i po psychické stránce. Navíc tělo skvěle protáhnete a předejdete tomu, že bude po práci na zahradě namožené. Začněte co nejdříve! Pak půjde práce jako po másle.

Tip: Neholdujete-li sportu, vyjděte si alespoň na krátkou procházku v okolí vaší zahrádky v příjemných polobotkách.

Jaké botky byste doporučili vy?

Komerční prezentace

 

 

Edit: