Velikonoce za dveřmi a vás čeká generální úklid? Ulehčete si práci účinnými přípravky

Velikonoce jsou jedním z těch období v roce, kdy nás navštíví více hostů než obvykle. Tedy rádi bychom ukázali domácnost v tom nejlepším možném světle, čistou a uklizenou, zbavenou nečistot, ale i vydezinfikovanou. K tomu vám snadno dopomohou produkty značky Sanytol.

Pokud sháníte osvědčené produkty, které vaši domácnost nejen vyčistí, ale zároveň i vydezinfikují a které vám pomohou nejen během velikonočního úklidu, máme několik doporučení.

dezinfekční univerzalní čistič-sprej eukalyptus 500 ml

Značka Sanytol se specializuje na přípravky pro úklid celé domácnosti. Za vyzkoušení stojí dezinfekční univerzální čistič ve spreji. Je k dostání s příjemnou vůní grepu nebo eukalyptu. S jeho pomocí vyčistíte a vydezinfikujete domácnost velmi jednoduše. Díky praktickému spreji je jeho aplikace zcela bezproblémová a lze jej použít na jakýkoliv povrch, a to bez obav každý den. Navíc neobsahuje chlór a zničí až 99,9 % bakterií.

dezinfekční univerzalní čistič na podlahy-eukalyptus 1000 ml

Je známo, že nejvíce alergenů, plísní a bakterií se nachází na podlaze. Z tohoto důvodu doporučujeme vyzkoušet dezinfekční univerzální čistič na podlahy a ostatní plochy s vůni eukalyptu. Díky svému unikátnímu složení čistí, odstraňuje mastnotu a dezinfikuje.

dezinfekční univerzalní čistící utěrky 24 ks

Jako doplněk pravidelného úklidu nabízí značka Sanytol dezinfekční univerzální čistící utěrky s vůní eukalyptu. Ty můžete mít kdykoli po ruce a jakýkoli předmět zbavit nečistot během chvilky. Neobsahují chlór a účinně bojují proti většině známých alergenů

Velikonoce by měly být ve znamení příjemné atmosféry a poklidných chvil s těmi nejbližšími. Pokud chcete, aby se u vás cítili opravdu všichni dobře, vyzkoušejte přípravky značky Sanytol a vykouzlete z vašeho domova čisté a bezpečné místo bez mikrobů.

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 7. 4. 2017

Edit: