Nová éra značky DS právě začala. Automobilový klenot jménem DS

Dvě písmena, která dnes, stejně jako v minulosti, symbolizují jedinečnost, rafinovanost, nejmodernější technologie a nezaměnitelný design. Právě nyní zahajuje francouzská značka DS novou éru, kterou reprezentuje model DS 7 CROSSBACK – velké nezaměnitelné prémiové SUV, jež je skutečným automobilovým klenotem.

Futuristická elegance, čisté linie, nejkvalitnější materiály s jedinečným zpracováním a v neposlední řadě mimořádná technologická vyspělost. To, co platilo v roce 1955 při uvedení legendárního modelu DS, který jednou pro vždy změnil automobilovou historii, platí pro vozy DS i dnes. Nejnovějším reprezentantem neutuchající touhy po dokonalém automobilu, která pohání všechny vývojáře, designéry a inženýry, je prémiové SUV DS 7 CROSSBACK, jež právě vstupuje na český trh.

Automobilová značka DS je vstupenkou do fascinujícího automobilového světa, v němž dochází k jedinečnému prolnutí všech esencí, jež v konečném důsledku tvoří automobil, který každou minutou obohacuje život svého majitele.

Bez ohledu na to, zdali se jedná o stylový městský model DS 3 nebo o velké SUV DS 7 CROSSBACK, prolínají se ve výrobě nejmodernější technologické postupy s tradičním manuálním řemeslným umem. Výsledkem je kvalita bez jakýchkoliv kompromisů, která i v těch nejmenších detailech splní nejnáročnější očekávání všech zákazníků. Názorným příkladem může být třeba perlové prošití, které vychází z techniky používané u nejluxusnějšího zboží haute couture a které čalouníci DS používají při výrobě sedadel modelu DS 7 CROSSBACK. Také za palubními hodinami se skrývá silný příběh, jež je důkazem, že u značky DS nenajdete slabé místo. O přesném čase na palubě totiž posádku informují hodiny od prestižní hodinářské firmy B.R.M Chronographes, s níž automobilka DS navázala za tímto účelem úzké partnerství.

Plnohodnotný úspěch modelů DS by však nebylo možné dosáhnout bez široké škály doplňkových a servisních služeb, ať už se jedná například o vyzvednutí vozu přímo u zákazníka v případě potřeby servisní prohlídky a současně poskytnutí náhradního vozu, tak aby měl zákazník DS vždy jistotu mobility. Samozřejmostí je umytí vozu po každé návštěvě servisu a možnost kdykoliv kontaktovat svého DS poradce. Značka DS své zákazníky opravdu hýčká. Vozy DS proto mají nejen 5 let záruky, ale i kompletní servis, včetně výměny opotřebených dílů, na celou tuto dobu již v ceně.

Automobily DS přinášejí na silnici i do garáží svých majitelů zcela nové zážitky z vlastnictví vozu a jsou ztělesněním nezaměnitelného francouzského životního stylu, který je prosycen rafinovanými detaily a jedinečným estetickým vnímáním. Svět vozů DS můžete objevit na www.dsautomobiles.cz , ale lepší je ho přímo zažít.

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 14. 1. 2019

Edit: