Venkovní žaluzie, nebo rolety?

Přemýšlíte nad tím, že na svá okna necháte nainstalovat venkovní žaluzie, nebo rolety? Pokud ano, je dobré vědět, jaké mají tyto možnosti výhody, ale i případné nevýhody. Nejprve začneme tím, co je kladné. V první řadě je to určitě jistota toho, že budete moci celkem efektivně regulovat světlo ve vašem interiéru. A to přesně tak, jak budete potřebovat. Dále nezapomínejte také na to, že samozřejmostí bude i možnost snížení venkovního hluku. Zde dominují hlavně venkovní rolety. Ideální volba, pokud máte zájem třeba o spokojený spánek.

reference_venkovni_zaluzie-25

Myslete i na úspory

Ano, i s těmi může být toto řešení spojeno. Hlavně potom venkovní rolety mohou být dobrým izolačním prvkem. Venkovní žaluzie na okna zase pomohou v létě proti přehřívání interiéru, kdy není nutné takový výkon klimatizace. V souvislosti s úsporami jistě oceníte i jejich nízkou pořizovací cenu. Pokud se podíváme blíže, je dobré doporučit společnost Univers Tech, která přímo vyrábí venkovní žaluzie. Praha je jedním z měst, kde se montují na velké administrativní budovy. V posledním roce dodávala společnost Univers Tech, s.r.o. na několik velkých staveb pro společnost Metrostav. To, že je firma zároveň výrobcem znamená právě jistotu toho, že budete moci nakoupit za nejlepší ceny na našem trhu.

venkovni_zaluzie1

Nezklame ani kvalita

Určitě je jejich pozitivem jejich kvalita, díky čemuž si můžete být jisti, že žaluzie i venkovní rolety vydrží před vašimi okny velmi dlouho. Nezapomínejme také na možnost výběru z celé řady různých barevných designů, což zcela logicky znamená i jistoty toho, že můžete danou volbu využít i pokud chcete, aby vše s vaším domem ladilo. I to je jedna z klíčových výhod společnost Univers Tech, se kterou souvisí právě jistota kvalitní výroby. Samozřejmostí je možnost instalace jak v průběhu stavby celého domu, tak samozřejmě i kdykoliv potom, bez obav ze složitých stavebních a zednických prací.

A nevýhody? Ty nejsou téměř žádné, jelikož pokud uvažujete nad stíněním nebo úspoře energie, jedná se o řešení, které rozhodně nezklame a je často součástí právě moderních interiérů.

Komerční prezentace

Datum vydání: 11. 11. 2016

Edit: