Vhodné a kvalitní osvětlení koupelen či chodeb? Jsou zde světlovody!

Také řešíte neosvětlené středové prostory kde musíte neustále svítit umělým světlem a ikdyž je to standardní , přijde Vám umělé světlo nepříjemné ? Osvětlení chodeb, osvětlení schodiště nebo i obývacího pokoje už není složitá věc, protože pomocí světlovodů je to až nečekaně jednoduché!

Světlovody převádí denní světlo ze střechy přímo do interiéru v domě či bytě a přitom při minimálních ztrátách, lze je tedy vézt na relativně dlouhé vzdálenosti i přes půdní prostory. Instalace světlovodu zabere pár hodin, překážkou není již fungující stavba, ba naopak je instalace do plně funkčních a stavebně hotových prostor velmi jednoduchá. A na konci instalace již pohodlně svítíte denním světlem a užíváte si doslova denní „světlo zdarma“.

B koupelna 08_290DS-350mm

Přínosy světlovodů pro uživatele jsou zřejmé. Zákazníci oceňují originální změny interiéru prostřednictvím denního světla a přímou úsporu elektřiny. Denní světlo jde s trendy nejen z hlediska snahy bojovat proti globálnímu oteplování snižováním emisí CO2, ale figuruje jako hlavní prvek v utváření interiérového designu.

Ale úplně nejlepší je, že je Vám pak v interiéru ještě příjemněji a celkový dojem prostoru je úchvatný.

Vybrat kvalitní světlovody není jednoduchá záležitost, ale pokud porovnáte reálně prokázanou výkonnost a garance na výrobek, jistě vyberete vhodný model. Jiné typy a designová provedení jsou určeny pro rezidenční stavby, jiné zase pro komerční účely jako například osvícení hal či skladů.

C kuchyně 12_2x 290DS-350mm

D dětský pokoj 01_1x 290DS-350mm

Jak působí sluncem zaplavená kuchyně, jak vynikne denním světlem zalité schodiště, to zjišťujeme po každé instalaci světlovodu. Klíčovým atributem dokonalého výsledku je správné spektrální složení světla, které je díky polymerům v tubusu nezabarvené a široká škála individualizací stropního difuzéru, kde si vyberou i nároční zákazníci. Stejnou měrou oceníme i naprosto reálné barvy v koupelně nebo dostatečné světlo v dětském pokoji, které lze samozřejmě v případě potřeby ztlumit pomocí stmívače. Takto si Vaše děti mohou hrát, zlobit a zároveň usínat pod světlovody.

http://www.solatube.cz/technologie/know-how

E schodiště 08_1x 290DS-350mm

G půda 02_290DS-350mm

 

Uložit

Uložit

Edit: