Vinylové podlahy

Vybíráte novou podlahu do vaší domácnosti a nevíte si rady? Nabídka na trhu je široká, a proto je dobré seznámit se s vlastnostmi jednotlivých typů podlahy, které vám usnadní rozhodování. Vinylová podlaha nabízí širokou škálu benefitů a možností, jak ji v interiérech i exteriérech využít.

Výhody vinylové podlahy

Vinylová podlaha vám zaručí jednak odolnost, ale také jednoduchou údržbu. V dnešní uspěchané době oceníte čas navíc, který vám tato podlaha ušetří místo pracného úklidu a zdlouhavé údržby. Zákazníka též potěší příznivá cena. Krásná podlaha nemusí znamenat obrovskou finanční zátěž, ale jednoduše přijatelnou investici do budoucna.

Vinyl vydrží hodně

Výhodou této podlahy je mimo jiné také vysoká odolnost, a to nejen vůči externím vlivům, jako je voda, ale nezničí ji ani drápky domácích zvířat nebo divoké experimenty hrajících si dětí. Oproti dřevěné podlaze představuje vinyl povrch, u kterého se nebudete bát, že se snadno poničí. Drží si svou stabilitu, a nehrozí tak u něj srážení, rozšiřování či pokroucení. Odolává dobře rovněž kolísání teplot i vlhku v místnosti. Hodí se proto do nejrůznějších interiérů, a to včetně kuchyní a koupelen, a do kterékoliv zeměpisné oblasti.

Vinylové podlahy umí i zahřát

Vinylové podlahy mají nízký tepelný odpor, a jsou proto vhodné na teplovodní podlahové vytápění. Za chladných zimních večerů pak synergie kvalitní podlahy a podlahového topení přináší do interiérů prvek útulnosti i hřejivý pocit.

Kvalita zaručena

Vinylové podlahy, které lze zakoupit na e-shopu inparket.cz jsou 100 % bez ftalátů. Neuvolňují se z nich tedy žádné škodlivé látky a jsou zdravotně nezávazné. Podlahy v nabídce jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, a budou vás tak těšit dlouhé roky.

Vinylové podlahy se pyšní nadčasovým designem, díky jehož zpracování je na první pohled nerozeznáte od pravého dřeva či dlažby. Vybírat lze z velkého množství dekorů, které svým vzhledem připomínají oblíbené dřeviny.

Komerční prezetace

Datum vydání: 8. 11. 2021

Edit: