Wienerberger startuje veletržní sezónu

Přední výrobce keramických stavebních materiálů, Wienerberger s.r.o., zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své expozice v rámci veletržní a stavební sezóny 2019. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach a lícového zdiva Terca jsou připraveny na veletrzích Infoterma Ostrava, For Pasiv a Střechy Praha. Mimo těchto výstavních akcí lze během roku 2019 nalézt značky Porotherm, Tondach a Terca na dalších deseti výstavách v České republice.

Expozici společnosti Wienerberger lze navštívit na

Veletrh Infoterma Ostrava

Místo konání: Výstaviště Černá louka, Ostrava
Termín: 21. – 24. ledna 2019
hala NA1, expozice č. 047

Veletrh For Pasiv

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 2, stánek 2A11

Střechy Praha

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 3, stánek 301

 

Stěžejním tématem v expozicích Wienerberger na veletrzích Infoterma Ostrava a For Pasiv bude koncept keramického domu e4, který přináší ucelené řešení pro stavbu moderního rodinného domu s využitím keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca. Koncept e4 domu je v podstatě návodem, jak společně s námi postavit dům s téměř nulovou spotřebou energie bez zbytečných starostí. Investičně výhodný dům je z pálených materiálů, což zákazníkovi zaručí zdravý a krásný domov,“ dodává Ing. Roman Busta, MBA, obchodní ředitel společnosti Wienerberger. Pod zastřešující značkou Wienerberger bude dále prezentováno produktové portfolio cihel a vodorovných konstrukčních systémů Porotherm a střešních tašek Tondach právě pro domy e4. „V naší expozici se budeme věnovat také stále významnějšímu tématu akustického komfortu u rodinných domů a seznámíme investory s kompletní řadou akustických cihel AKU Profi,“ dodává Ing. Busta. Portfolio české pálené střešní krytiny Tondach se odprezentuje zejména novými povrchy střešních tašek, a to jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce.

Odborná veřejnost a investoři zaměřující se na oblast střech jsou srdečně zváni do zbrusu nové expozice značky Tondach v rámci specializovaného veletrhu Střechy Praha. Značka Tondach představí zejména produkty, služby a technologie pro realizaci moderní střechy. „Jdeme s dobou a nabízíme pálené tašky v nejnovějších „trendy“ barvách. Příkladem je taška Stodo 12 v šedé engobě. Zároveň ale nezapomínáme ani na tradice a obohacujeme také klasické tašky jako Brněnka, kterou nyní nabízíme také v nových odstínech a kvalitě,“ vysvětluje Ing. Hynek Stančík, PhD., produktmanažer značky Tondach. Velkou pozornost bude v rámci veletrhu Střechy Praha značka Tondach věnovat správné skladbě střechy a systémovému řešení. Kromě novinek návštěvníci expozice mohou zhlédnout vystoupení Keramorchestru. Toto uskupení hraje na hudební nástroje vytvořené z keramických stavebních materiálů značek Tondach a Porotherm, čímž se také zapsalo do České knihy rekordů.

Komerční prezentace

Datum vydání: 1. 2. 2019

Edit: