7 vlastností, které musí mít dobrý realitní makléř

Prodej nemovitosti vás už nemusí stresovat a k jeho hladkému průběhu vám pomůže profesionální realitní makléř. Díky němu prodáte svou nemovitost rychle, pohodlně a hlavně se všemi zákonnými i jinými náležitostmi.


1) Bude vám věnovat čas
Neváhejte a vyberte si takovou realitní kancelář, která vám nabídne komplexní služby. Dobrého makléře poznáte tak, že vám bude věnovat čas. Bude zodpovídat na vaše dotazy, bude vstřícný a jednání s ním bude příjemné a přímočaré. Vybírejte si také podle doporučení, například pokud hledáte ověřenou realitní kancelář v Praze, nebojte se projít internetové recenze.

2) Kreativnost a neotřelé nápady
Realitní makléř nemusí být na první pohled ničím zvláštní a odlišný, postačí, když za něj bude mluvit jeho práce. Výhodou je takový makléř, který má individuální řešení i na nenadálé problémy a můžete se tak na něj obrátit téměř s čímkoliv. Vybírejte si makléře i realitní kancelář podle znalostí trhu, komunikačních schopností a také obchodních a prodejních vlastností. Dobrý makléř může přijít i s neotřelými nápady, které jsou funkční a praktické.

3) Spolehlivost vám ulehčí spolupráci
Nejlepší vlastností někoho, kdo vám má pomoct prodat dům je spolehlivost. Při prodeji domu nebo bytu se nevyhnete úzké spolupráci a častějšímu kontaktu s realitní kanceláří a jejími pracovníky, je tedy dobré, pokud se na jejich služby můžete opravdu spolehnout.

4) Odborník a profesionál
Profesionály a odborníky poznáte především podle internetových referencí. Nebojte se navštívit webové stránky realitní kanceláře a prostudujte si, jaké služby nabízí. Profesionalitu poznáte také z osobního jednání, celkového vystupování a informací, které vám makléř sdělí.

5) Příjemné a sympatické vystupování
Není nic horšího než jednat s někým, kdo vám není sympatický. Vyberte si tedy realitní kancelář i makléře podle toho, s kým se vám lépe jedná. Mezi makléři si můžete vybrat muže, ale také ženu. Je na vás, s kým chcete raději jednat. Všímejte si také detailů, jako je například dochvilnost, připravené poklady a smlouvy, a v neposlední řadě dělá hodně i první dojem a upravený vzhled.

6) Vše vysvětlí a zodpoví dotazy
Prodej domu a bytu není jednoduchou záležitostí. Abyste si tento krok opravdu usnadnili, tak se nebojte zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Dobrý realitní makléř vám nabídne nejen propracovaný marketingový plán, ale také zodpoví a vysvětlí všechno, co potřebujete. Navíc s ním můžete probrat i strategii prodeje domu.

7) Má skvělá doporučení
Spokojení klienti mluví za všechno. Při hledání dobrého realitního makléře se ptejte svých známých, kteří už prodávali dům a využili služeb realitní kanceláře. Nezapomínejte, že konečné rozhodnutí je vždy na vás a vy sami si můžete vybrat toho, kdo vám nejvíc vyhovuje.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 2. 8. 2018

Edit: