Zabezpečení domu nikdy nebylo tak snadné

Čas je to nejcennější, co máme. Proto používáme spoustu vychytávek, které nám ho šetří. A je dokázáno, že nejvíce si volný, tedy ten našetřený čas užíváme, když se cítíme v bezpečí, což pro většinu z nás znamená doma. A přesně tyhle cenné atributy – čas a bezpečí – získáte díky moderní zabezpečovací jednotce Somfy One.

Chrání i respektuje vaše soukromí

Jdete ráno do práce? Somfy One vám pošle notifikaci, abyste nezapomněli zapnout alarm. Po jeho zapnutí se otevře motorizovaná clona kamery a váš domov je střežen. Při detekci pohybu či kouře vám okamžitě přijde upozornění a nastavit si můžete i spuštění sirény, které upozorní sousedy a pravděpodobně nezvané hosty vyplaší. Po příchodu domů se motorizovaná clona zase automaticky zavře, aby vaše soukromí nebylo narušeno.
Somfy One je jediným bezpečnostním systémem na našem trhu vybaveným motorizovanou clonou, která chrání, ale i respektuje vaše soukromí – clona se automaticky otevírá nebo zavírá se zapnutím nebo vypnutím alarmu nebo ji lze ovládat jediným dotykem na chytrém telefonu a díky kompatibilitě s Amazon Echo i hlasem.

Somfy One

Snadná a rychlá instalace

Nastavení jednotky Somfy One zvládnete přes aplikace Somfy Protect do pěti minut od jejího vybalení. Somfy One můžete užívat samostatně nebo ho zapojit do systému inteligentní domácnosti TaHoma.

V pohodě bude i váš pes

Funkcí vestavěného pohybového čidla je informovat vás o nežádoucím pohybu ve vašem domově. Ale co když máte kočku nebo psa? Snímač pohybu SomfyVision na základě infračervené a obrazové analýzy vaše domácí mazlíčky rozpozná a alarm nespustí.

Somfy One+

Co Somfy One obsahuje

Nové bezpečnostní řešení Somfy One obsahuje HD kameru s nočním viděním, alarm, pohybové čidlo i sirénu 90+ dB, kterou můžete ovládat na dálku. Dostupná je i varianta Somfy One+ se záložní baterií. Vždy máte navíc možnost připojit k Somfy One další bezpečnostní komponenty – desítky senzorů, hands-free klíčenek, vnitřní i venkovní sirény či další kamery.

Kromě funkcí zajišťujících vaše bezpečí je Somfy One designovým prvkem, který díky svému jednobarevnému a minimalistickému provedení ladí s každým interiérem. Na výběr máte bílou nebo černou variantu, která za design získala ocenění Design Award 2017. Somfy One pořídíte od 6 500 Kč.

www.somfy.cz

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 14. 5. 2018

Edit: